Back 4 Blood byl odložen, aby se stal „nejlepší hrou, jakou může být při startu.“

Je nám líto, fanoušci Left 4 Dead , ale Back 4 Blood bylo odloženo. Toto oznámení bylo učiněno na twitterovém kanálu Turtle Rock Studios a uvádí, že tým potřebuje více času, aby byl nástupce Left 4 Dead připraven na podzimní spuštění. Původně plánováno na 22. června , nyní vyjde 12. října.

„Turtle Rock Studios tvrdě pracuje na tom, aby se Back 4 Blood stala nejlepší hrou, jakou může při spuštění představit, a tým k tomu potřebuje více času,“ napsal vývojář. „Proto vydáme Back 4 Blood 12. října 2021. “

Back 4 Blood bylo původně naplánováno na vydání v červnu na platformách PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S a PC. To se nyní nestane, ale dobrou zprávou je, že Turtle Rock uspořádá beta test pro registrované hráče, aby alespoň trochu vynahradili toto zpoždění.

„Děkujeme naší komunitě za její trvalou podporu a jsme rádi, že se můžeme podělit o to, že letos v létě bude otevřená beta verze.“

K beta testu zatím nebylo stanoveno žádné datum, ale můžete se zaregistrovat na webové stránce Back 4 Blood a dostávat oznámení e-mailem.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Back 4 Blood vyjde 12. října pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno