Warner Bros. Games dnes odhalili gameplay pro Back 4 Blood, připravovanou kooperativní zombie střílečku z pohledu první osoby od Turtle Rock Studio, kritiky uznávaného vývojového týmu který stojí za stále oblíbenější franšízou Left 4 Dead.

Fanoušci se mohou naladit na Back 4 Blood díky Gameplay Showcase, který proběhne 17. prosince 2020, kde získají podrobný pohled na hru a komentovat budou členové týmu Turtle Rock Studios. Akce začne 19:00 místního času a stream proběhne na kanálech Turtle Rock Studios – Twitch, YouTube a Facebook.

“Turtle Rock Studios je talentovaný tým kooperativního zombie žánru a je tak pro nás dokonalým partnerem pro Back 4 Blood” řekl David Haddad, prezident Warner Bros. . “Tento vášnivý tým vývojářů dává fanouškům novou franšízu, která posouvá tuto kategorii stříleček vpřed”.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

“Naši fanoušci dlouho čekali, až se vrátíme ke svým kořenům, a je úžasné konečně ukázat světu na čem jsme pracovali”, řekl Chris Ashton, spoluzakladatel a ředitel designu, Turtle Rock Studios. “Tuto hru děláme s ohledem na naši komunitu, abychom hráčům poskytli poutavý zážitek se zombie, který se nepodobá žádnému jinému.”

Back 4 Blood lze hrát online v partě čtyř hráčů nebo sólo se třemi AI spoluhráči. Tato hra bude také podporovat až osm hráčů v online PvP (osoba versus osoba) multiplayeru. Příběh se odehrává po katastrofické apokalypse, kdy většina lidstva byla zabita nebo infikována parazitickým červem (Devil Worm). Ztvrzeni těmito událostmi a povzbuzeni k boji o poslední kousky lidskosti, se skupina veteránů apokalypsy zvaná Čističi (Cleaners) shromáždili, aby pozabíjeli infikované stvůry zvané Ridden a získali tak svět zpět.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Back 4 Blood vyjde 22. června 2021 pro Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno