Pokud ale čekáte, že se studio Rocksteady nečekaně vytasilo s updatem, který přivede postaršího Batmana na konzole nové generace, šeredně byste se mýlili.

Batman: Arkham Knight je tu s námi již od roku 2015. Právě od roku vydání si mohli fanoušci obstarat dva exkluzivní skiny tím, že se přihlásily do služby WBPlay. Dnes, po pěti letech, již tento postup není nutný a vývojáři přidali tyto dva oblečky do hry zdarma pro všechny.

Dle tweetu, ve kterém tuto “radostnou” událost Rocksteady oznamují, si tyto dva skiny fanoušci a hráči dlouho žádali. Bylo jim tak vyhověno a do hry se tak bezplatně dostávají skiny Zur En Arrh a Anime Batman. Pokud vám název Zur En Arrh nic neříká, není se zač stydět. Tento skin totiž pochází z komiksové předlohy vydané v roce 1958. Nevěříte? Najděte si vydání Batman Issue s pořadovým číslem 113 s názvem The Superman of Planet-X, kde Tlano (Batman z planety Zur En Arrh) bojuje proti robotům a mimozemšťanům po boku našeho klasického Batmana.

Přečti si  Ve vývoji by údajně měla být hra The Mandalorian

Batman: Arkham Knight je k dispozici na PlayStation 4, Xbox One a PC. Díky zpětné kompatibilitě si jej zahrajete i na PlayStation 5 a Xbox Series X.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno