EA a DICE potvrdily, že po uvedení 3. řady Battlefield 2042 v prosinci bude střílečka dostupná prostřednictvím EA Play a Xbox Game Pass Ultimate.

Battlefield 2042 je bezpochyby jedním z největších a nejznámějších zklamání za poslední roky, i když vzhledem k sérii není překvapením, že jde o hru, která stále vyvolává určitý zájem. Pokud jste byli na pochybách, zda stojí za to se do toho ponořit vzhledem k mnoha dobře zdokumentovaným problémům, máme pro vás dobrou zprávu.

EA a DICE oznámily, že Battlefield 2042 přichází na EA Play – a potažmo na Xbox Game Pass Ultimate, který zahrnuje EA Play. Po uvedení 3. sezóny střílečky někdy v prosinci bude hra dostupná prostřednictvím EA Play a Xbox Game Pass Ultimate. Konkrétní datum pro totéž ještě nebylo oznámeno, ale pravděpodobně tyto podrobnosti dorazí v příštích několika týdnech.

Přečti si  Vývojáři hry Frostpunk 2 představují vylepšený panel stromu nápadů a jeho čitelnost

Podpora Battlefield 2042 po uvedení na trh zanechala v očích většiny fanoušků série mnoho přání, což zkombinovalo mnoho významných problémů, které hra měla již při spuštění. Ale i když to nevypadá, že by střílečka mohla dosáhnout takového druhu zotavení, v jaký fanoušci možná doufali, budoucnost série obecně vypadá zajímavě.

Popravdě fakt, že hra míří do EA Play jednoduše znamená, že titul byl interně odepsán a již se nedočká výraznějšího zlepšení.

Zatímco DICE se nadále zaměřuje na nabídku Battlefieldu pro více hráčů, nově založená společnost Ridgeline Games pracuje na další kampani Battlefield pro jednoho hráče, zatímco Ripple Effect Studio – vývojář  režimu Portal Battlefield 2042  – pracuje na „zcela novém zážitku z Battlefieldu “.

Battlefield 2042 je nyní k dispozici pro konzole a PC.

Přečti si  DESKOVKA: Hra na hrdiny pro začátečníky, to je Critical: Svatyně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno