EA s DICE vsází s Battlefieldem 2042 vše na multiplayer, který by měl fanouškům nabídnout skutečně hutný zážitek.

Několik režimů bylo již potvrzeno, ale je zde také třetí dosud nepotvrzený režim, který vyvíjí DICE LA. EA jej označuje jako milostný dopis fanouškům Battlefieldu a zážitek, který hráčům umožní „vstoupit do širokého světa Battlefieldu“, je toho hodně, co je stále zahaleno tajemstvím.

Leaker Tom Henderson je však již několik měsíců v popředí s úniky a v minulosti již řekl, že tento režim se údajně bude jmenovat „Battlefield Hub“ a bude obsahovat klasické mapy, zbraně, vozidla a další. Nyní v nedávno nahraném videu Henderson zašel do větších podrobností a tvrdí, že Battlefield Hub bude obsahovat mapy z předchozích her remasterovaných v  enginu Battlefield 2042  s vozidly a zbraněmi ze starších her.

Přečti si  Jakými čísly se pochlubil český herní průmysl?

Henderson také říká, že Battlefield Hub bude podporovat maximálně 128 hráčů na PC a novějších konzolích, ale 64 hráčů na PS4 a Xbox One, stejně jako ostatní režimy pro více hráčů. Tento nový režim podle Hendersona „Nejlepší zážitek ze sandboxu, kde se hráči budou moci jen bavit.“

Mezitím Henderson hovořil také o Hazard Zone, jednom z dosud odhalených zážitků pro více hráčů v Battlefieldu 2042. Podle něj bude Hazard Zone režim free-to-play, což by jistě dávalo smysl, vzhledem k tvrdé konkurenci, kterou má série v podobě ostatních sérií s free-to-play. 

I když se Henderson příliš často se svými informacemi nemýlí, tak je do oficiálního oznámení EA a DICE musíme brát s rezervou. EA uvedla, že odhalí více podrobností o hře a tomto nezveřejněném režimu na EA Play Live 22. července.

Přečti si  Battlefield 2042 - V bitvách pro 128 hráčů nemůžete vypnout boty

Battlefield 2042  vychází 22. října pro PS5, Xbox Series X / S, PS4, Xbox One a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno