DICE odhalilo během akce EA Play Live nový dosud neuveřejněný herní režim, který má být milostným dopisem všem fanouškům série. Režim vám umožní kombinovat obsah z Battlefield 1942, Bad Company 2, Battlefield 3 a Battlefield 2042.

Battlefield 2042 obsahuje záhadný nový třetí multiplayerový zážitek, který je vyvinutý společností Ripple Effect Studios a o nšmž se již dlouho spekuluje.  Vývojáři již dříve řekli, že přinese zpět některé oblíbené mapy Battlefieldu a nyní je oficiálně odhalil společně s několika novými detaily.

Režim s názvem Battlefield Portal byl dnes předčasně odhalen a nyní obdržel oficiální oznámení. Režim je popsán jako komunitní zážitek a přinese zpět mapy, zbraně a vozidla ze starších her Battlefield. Minulé hryBattlefield představované v tomto režimu jsou 1942, Bad Company 2 a Battlefield 3. Hráči si je mohou mezi sebou libovolně kombinovat a hrát, jak chtějí, takže ano – můžete postavit obsah World War 2 z dřívějších dnů série proti  Battlefield 2042  futuristický obsah.

Mapy jako Battle of the Bulge, Caspian Border, Noshahr Canals a El Alamein jsou potvrzeny spolu s několika zbraněmi a vozidly, které byly všechny od základu přepracovány. Bylo potvrzeno, že režim bude ve hře k dispozici při spuštění.

Battlefield 2042  vychází pro PS5, Xbox Series X / S, PS4, Xbox One a PC 22. října.

Přečti si  Odhalte nové funkce NBA 2K22

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno