Generální ředitel Andrew Wilson říká, že existuje „mimořádná důvěra v tento tým a mimořádná důvěra v pokrok, který dělají“.

Série Battlefield od Electronic Arts je v dnešní době v podivné pozici. Vydání Battlefieldu 2042 bylo katastrofální, ačkoli DICE za posledních 17 měsíců provedlo několik změn a vylepšení, tak i přesto to vydavatel stále považuje za „smysluplnou součást své budoucnosti“.

Ve své nedávné zprávě o výdělcích za 4. čtvrtletí 2023 byl generální ředitel Andrew Wilson dotázán, zda existují nějaké aktualizace o projektech spojených s IP Battlefield. Wilson řekl: „Nemáme žádné oznámení o datu ani budoucí oznámení.“ Co bych řekl je, že si myslím, že jsme dali dohromady mimořádný kreativní tým vedoucích. Vím, že tento týden máme sraz týmu ve Švédsku.

Přečti si  Vývojáři hry Frostpunk 2 představují vylepšený panel stromu nápadů a jeho čitelnost

Dnes ráno jsem telefonoval s některými z vedení a jsou velmi optimističtí ohledně toho, jak to pokračuje. Myslím, že máme mimořádnou důvěru v tento tým a mimořádnou důvěru v pokrok, který dělají pro budoucnost této franšízy. A vracím se k tomu, že nestavíme jen hru. Vytváříme obsah jako platformu, abychom v nadcházejících desetiletích podporovali živé služby.

Časem a až to bude vhodné, Electronic Arts promluví více o budoucnosti Battlefieldu. Je však „pevně zasazeno“ do „prvního pilíře naší strategie: vytváření her a zážitků, které přitahují a baví obrovské online komunity napříč platformami, obchodními modely a geografickými oblastmi. A myslíme si, že Battlefield bude smysluplnou součástí naší budoucnosti. A postupem času budeme sdílet více.

Po vydání Battlefield 2042 založila společnost EA iniciativu pro více studií, která budou na franšíze pracovat s šéfem Respawn Entertainment Vincem Zampellou jako vedoucím franšízy. Říká se, že DICE pracuje na novém hlavním dílu série, který by mohl být spuštěn v roce 2024, zatímco Ripple Effect Studios připravuje nový zážitek z Battlefieldu. Pak je tu Ridgeline Games, v čele se spolutvůrcem Halo Marcusem Lehtem, kteří pracují na výpravné kampani pro Battlefield. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno