Právě skončil živý přenos EA z Londýna, k nadcházející hře Battlefield V, který nám odhalil první oficiální trailer a představil nové možnosti hry, včetně několika zajímavých informací.

Samotní autoři nám sdělili, že nám v říjnu přinesou dosud nevídané podání druhé světové války, která nabídne kooperaci, nové módy, nový bojiště a mnoho obsahu po vydání, kdy hra nebude obsahovat season ani premium pass. Příjem mají zajistit finance ze skinů a obleků.

Vývojáři nás také ujistili, že hra v žádném případě nebude pay2win titulem, jako tomu bylo v případě SW Battlefront.

Battlefield V představí nový “movement” systém umožňující ještě realističtější pohyb a reakce na události odehrávající se kolem nás. Kupříkladu vedle vás vybuchující granát vás dokáže srazit k zemi.

Battlefield V nabídne kampaň pro jednoho hráče podobně jako v Battlefiledu 1, tedy formou War Stories, kdy budeme sledovat tragický příběh jedné rodiny. Ať už budeme hrát za Američany nebo Brity, dostaneme se do míst, o kterých jsme dodnes ještě ani neslyšeli.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Co se nových módů týče, tak jsme byli informování o tom, že jedním z nich bude Grand Operations s více probíhajícími boji, kdy se budou měnit posili i zásoby. Kooperativní mód, který se vrací z Battlefieldu 3 ponese název Combined Arms, kde budou moci po boku bojovat až čtyři hráči.

Co se dopravních prostředků týče, tak Battlefield V nabídne kromě klasických bojových tanků i vzdušné souboje v letounech. Stejně jako v Battlefieldu 1 budeme mít k dispozici množství vybavení, kam přibude i novinka v podobě Fortrifications, což je možnost rozšíření obrany proti nepřátelům.

Novinkou je vylepšení squadu na The Company, což je funkce ve hře, která nám umožní customizaci postav na základě herního stylu. Hráči sami rozhodnou jak budou hrát a jak budou vypadat. Nové schopnosti, zbraně a vozidla budou odemykány na základě herního postupu. Hráči si budou moci vytvářet vlastní kolekci zbraní, skillů a všech podobných věcí. Budeme tak mít možnost vytvořit si vlastní unikátní skupinu pro boj. S The Company budete moci vyrazit jak do multiplayeru, tak i do kooperativních režimů.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Termín vydání je naplánován pro PC, PS4 a Xbox One na 19. října, přičemž majitelé Deluxe edice si zahrají již 16. října a majitelé EA/Origin Access budou mít ke hře přístup již od 11. října.

Níže se můžete také podívat na celý záznam streamu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno