Měsíc před vydáním si můžete vyzkoušet Call of Duty: Black Ops – Cold War na PS4, Xbox One a PC.

Jelikož jde o další díl v dlouholeté franšíze stříleček a první debut na konzolích nové generace, očekává se, že nové Call of Duty si najde cestu k velkému množství hráčů. Před jeho listopadovým vydáním budou mít nyní všichni hráči možnost si tento nadcházející díl osahat, alespoň jeho multiplayervou část.

Během uplynulého víkendu měli do alfa testu přístup pouze majitelé konzolí PS4. Osobně jsem betu vyzkoušel a musím poznamenat, že klasická PS4 již na nové CoD nestačila s dechem a hra padala i pod 30 FPS (ostatně stejný problém má moje konzole i s Warzone).

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Activision nyní oznámil oficiální termín beta testu Call of Duty: Black Ops – Cold War, který odstartuje v říjnu. Konkrétně majitelé předobjednávek na PS4 dostanou první šanci ponořit se do uzavřené beta verze již 8. – 9. října, která bude pokračovat otevřenou betou 10. – 12. října. Poté se 15. až 16. října otevře přednostní přístup pro Xbox One a PC (s otevřenou beta verzí pro PS4), následovanou otevřenou beta verzí pro všechny platformy 17. až 19. října.

Cold War se v posledních týdnech několikrát objevilo na herních akcích, kdy bylo také potvrzeno, že hra bude podporovat cross-play napříč platformami, včetně cross-gen hraní mezi současnými konzolami a PS5 / Xbox Series X/S.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Call of Duty: Black Ops – Cold War vyjde pro PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, Xbox One a PC 13. listopadu 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno