Když Bethesda nejdříve odhalila Fallout 76 na tiskové konferenci Microsoftu, mohlo to být pro mnohé překvapením, vzhledem k tomu, že o několik hodin později hostila na E3 vlastní konferenci.

Jak se zdá tak vztah mezi Bethesdou a Microsoftem může být hlubší, než kdy dříve. Napovídá tomu také časová exkluzivita pro betu hry, která bude jako s předstihem spuštěna výhradně na konzolích Xbox One a teprve poté proběhne na PC a PlayStation 4.

“BETA bude k dispozici na Xboxu One, PlayStation 4 a na PC (prostřednictvím Bethesda.net). Zůstaňte na příjmu pro přesně ohlášení termínu každé platformy zde a @Fallout na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Vezměte prosím na vědomí, že nejprve odstartuje BETA na Xbox One a následně další platformy. “

Samozřejmě, že společnostmi Microsoft ani Bethesda nebylo oficiálně oznámeno toto partnerství. Ani není známo, že obě společnosti udělaly nějakou formu dohody pro exkluzivní obsah na Xbox One, či získání předběžného přístupu, ale stojí za zmínku, že logo Xbox se objeví před začátkem traileru na oficiálních stránkách Bethesdy.

Zaručený přístup do bety získáte jako bonus k předobjednávce hry.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Fallout 76 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno