Bethesda neinformovala o jednom, ale rovnou o dvou hrách The Elder Scrolls, The Elder Scrolls VI (nyní v předvýrobě) a The Elder Scrolls Blades.

Během tiskové konference Bethesdy, která se konala v nočních hodinách vydavatel oznámil dvě hry The Elder Scrolls : Elder Scrolls VI a The Elder Scrolls Blades.

Elder Scrolls Blades je hra “Pure Elder Scrolls ” navržená pro mobilní platformy, ale Todd Howard z Bethesdy oznámil, že se chystá na všechny možné platformy, včetně počítačů, konzolí a náhlavních VR souprav. Nejzajímavější je, že všichni budou hrát společně na stejných serverech. Hra bude obsahovat jak ručně vytvořené, tak procedurálně generované dungeony. Můžete si vytvořit vlastní postavy a přizpůsobit je a bojovat s nimi a to jak s ručními zbraněmi, tak i pomocí kouzel. Hra obsahuje tři režimy, Abyss, Arena a Town. Elder Scrolls Blades vyjde na podzim a bude zdarma. Dnes můžete vytvořit předregistraci na iOS a Android.

Nicméně, to není vše, protože Bethesda také podráždila fanoušky s Elder Scrolls VI. Ovšem dostali jsme informaci, že hra se nachází na samém počátku vývoje a je ještě velmi daleko a vyjde až po nové IP nazvané Starfield.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Níže se můžete podívat na trailery The Elder Scrolls VI a video z The Elder Scrolls Blades.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno