Studio Bethesda se prostřednictvím sociálních sítí omluvila fanouškům, kteří si objednali Power Armor edici Falloutu 76. Kritické  názory se točily především okolo přiložené sportovní tašky, která měla se svým vzhledem hodně daleko od původně oznámeného obsahu.

Edice Power Armor se dala sehnat i u nás v Česku za cenu, která se točila okolo 5 tisíc korun. Hned po uvolnění těchto edic k prodeji se na internetu začalo objevovat množství příspěvků, na kterých porovnávají čerství majitelé své edice s obrázky, které mělo studio Bethesda na svých webových stránkách.

https://twitter.com/HeroKunning/status/1065382234478297090

Někteří nespokojení zákazníci se neváhali pochlubit i konverzacemi, které vedli s obchodní sekcí Bethesdy. Z nich vyplývalo jediné a to bylo to, že taška, která byla k vidění na webu, byla příliš drahá na sériovou výrobu a jednalo se pouze o prototyp.

Na vše reagovala Bethesda na svém Twitteru, kde vysvětlila, že za vše může nedostatek materiálu. Objednávek bylo prý příliš mnoho a jim nezbylo nic jiného, než sáhnout po levnějším a lépe dostupném nylonu. Studio také doufá, že hráči omluvu přijmou a domnívají se, že i přes tyto patálie s taškou se jedná o jednu z jejich nejlepších sběratelských edic.

7 KOMENTÁŘE

  1. AAA distributoři / vývojáři už nevědí jak své ovečky pořádně podojit.

    Z Diabla bude freetopay a F76 by si při kvalitě odpovídající možná tak roku 2000 dnes koupil jen blázen.

    U firem jako ActiBlizz, EA, Bethesda,… už se ani neštítím používat torrenty. Za víc ty jejich hry prostě nestojí.

  2. Jak je z komunikace Bugthesdy zřejmé, Bethesda se neomlouvá, nýbrž očividně a s gustem plive zákazníků do obličeje.

  3. Popravdě řečeno, zákazník by měl dostat to, co Bethesda propagovala v Power Armor edici. V opačném případě je to klamná reklama a já osobně bych požadoval vrácení peněz, což Bethesda také nerada dělá ale to je jiný, stejně palčivý problém, točící se okolo vydání katastrofálního Falloutu 76.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno