Zatímco se aktuálně studio BioWare zaměřuje na dokončený vývoje hry Anthem, tak Casey Hudson říká, že v příštím měsíci nám sdělí nové zprávy o Dragon Age.

V tomto listopadovém blogovém příspěvku na webových stránkách společnosti BioWare oznámil generální Manager BioWare Casey Hudson, aktuální informace o tom, co v současnosti probíhá ve studiu. Zatímco většina příspěvku se soustředila na současný stav Anthemu a milníku, kterého s tímto projektem tým dosáhl, Hudson také uvedl, že se studio stále soustředí na své další franšízy jako Mass EffectDragon Age a Star Wars: The Old Republic. 

Zvláště na téma Dragon Age, Hudson uvedl, že k této značce se zprávy objeví dříve, než si mnozí myslíme. Jeho úplné prohlášení říkalo, že pracují na některých “tajných věcech Dragon Age “, o kterých budou více mluvit v příštím měsíci.

Nedá se zatím říci, čeho se zpráva bude týkat, ale raději bychom fanouškům doporučili, aby své emoce a očekávání drželi na uzdě.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Jak už víme, tak Hudson se objeví na slavnostním předávání The Game Award 2018, takže možná toto odhalení se uskuteční v Los Angeles vedle nového traileru ke hře Anthem. I tak je dobré vědět, že se kolem Dragon Age stále něco děje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno