Popularita hry Black Myth: Wukong od Game Science od posledního traileru na Summer Game Fest prudce vzrostla a na Steamu se dostala na první místo v seznamu přání.

I když se zdá, že je na dobré cestě ke spuštění pro PS5 a PC, vývojář oznámil zpoždění verze Xbox Series X/S. Časté dotazy k předobjednávkám odhalily, že „momentálně se hra optimalizuje, aby splňovalo naše standardy kvality“.

To vedlo některé k přesvědčení, že důvodem je Xbox Series S s poměrně slabším hardwarem. I když to Game Science nespecifikovala, nebylo by to poprvé, kdy konzole způsobila zpoždění – viz Baldur’s Gate 3Jez Corden z Windows Central však oznámil, že na Xbox Games Showcase slyšel „šeptání a spekulace“, že Game Science a PlayStation uzavřely „nějakou formu“ smlouvy o exkluzivitě pro tento titul.

Přečti si  PlayStation je "obdařen prostředky na marketing, které my nemůžeme využívat", říká vedoucí marketingu Xboxu pro region EMEA

Kdy byla dohoda uzavřena a zda je to důvodem zpoždění, není známo a žádná ze stran dohodu oficiálně nepotvrdila. Corden se zeptal vývojáře a Microsoftu, zda Xbox Series S zdržuje vydání, na což první nereagoval. Ten však tyto fámy zdánlivě naznačil a uvedl, že „nemůže komentovat dohody uzavřené našimi partnery s jinými držiteli platforem“.

Jsme nadšeni z uvedení Black Myth: Wukong na Xbox Series X|S a spolupracujeme s Game Science na uvedení hry na naše platformy. Nemůžeme komentovat dohody, které uzavřeli naši partneři s ostatními držiteli platforem, ale i nadále se soustředíme na to, aby se Xbox stal nejlepší platformou pro hráče a v centru toho jsou skvělé hry.

Přečti si  Star Wars Outlaws představuje v novém gameplay videu stealth, boj na lodi a další prvky

Black Myth: Wukong vychází 20. srpna. Ačkoli to nebude mít mikrotransakce, Game Science naznačila možnost „nepay-to-win nákupy ve hře“ a DLC po spuštění. Mezitím zůstaňte naladěni na aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno