Blizzard oficiálně oznámil Overwatch 2
Domů » Hry » Novinky » Blizzard oficiálně oznámil Overwatch 2

Blizzard oficiálně oznámil Overwatch 2

1.11.2019
Publikoval:
275 přečtení

Fanoušci Diabla a Overwatch mohou již teď být s letošním BlizzConem spokojeni. Na závěr slavnostního zahájení totiž Jeff Kaplan oznámil, že pokračování Overwatch, o kterém se notně spekulovalo, bude. Overwatch 2 představuje plnohodnotné pokračování, které nabídne nové PvP módy a přepracovanou PvE část, která bude rozdělena do dvou částí – tak zvané Story Experience a Hero Missions.

První pohled na hru vám zprostředkuje 8minutový filmový trailer s názvem Zero Hour, ve kterém “hrají” postavy jako Winston, Mei, Tracer nebo Echo. Chybět nebudou samozřejmě ani nové, neokoukané charaktery. Příběhové mise v rámci Story Experience vás zavedou například do Paříže nebo Ria de Janeira. Důraz bude kladen na kooperaci, vylepšování postav a odemykání nových schopností v rámci Hero režimu.
Aby to hrdinům náležitě seklo, byla mírně upravena a vyhlazena grafická vizáž.

Přečtěte si  Obsidian Entertainment na X019 údajně oznamí novou IP

Kaplan ve svém vystoupení také dále potvrdil, že Sojourn, jenž se objevil už v původním titulu, se stane novou hratelnou postavou. Tím však provázanost s Overwatch 1 nekončí. Aby žádný hráč Overwatch nezůstal pozadu a mimo dění, Blizzard by v rámci PvP režimu chtěl zprostředkovat herní mapy a nové postavy z dvojky také hráčům původního titulu. Jinými slovy, nepotřebujete Overwatch 2, abyste si mohli užívat jeho PvP obsah, postačí vám originál. Naopak si díky tomuto prolínajícímu on-line prostředí budete moci přenést své skiny a další získáte věcičky do Overwatch 2. Základní PvP režim ponese název Push a bude součástí také oficiální eSport zápasů v Overwatch lize.

Dominik Wetter

Pisálek, kulturista teoretik, cimrmanolog, aspirant agentury Hurvínkovo spasení a hráč s mizernou muškou, která se za ty roky rozhodně nezlepšila. Nejlepší hra? Agent Mlíčňák.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů