Fanoušci Diabla a Overwatch mohou již teď být s letošním BlizzConem spokojeni. Na závěr slavnostního zahájení totiž Jeff Kaplan oznámil, že pokračování Overwatch, o kterém se notně spekulovalo, bude. Overwatch 2 představuje plnohodnotné pokračování, které nabídne nové PvP módy a přepracovanou PvE část, která bude rozdělena do dvou částí – tak zvané Story Experience a Hero Missions.

První pohled na hru vám zprostředkuje 8minutový filmový trailer s názvem Zero Hour, ve kterém “hrají” postavy jako Winston, Mei, Tracer nebo Echo. Chybět nebudou samozřejmě ani nové, neokoukané charaktery. Příběhové mise v rámci Story Experience vás zavedou například do Paříže nebo Ria de Janeira. Důraz bude kladen na kooperaci, vylepšování postav a odemykání nových schopností v rámci Hero režimu.
Aby to hrdinům náležitě seklo, byla mírně upravena a vyhlazena grafická vizáž.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Kaplan ve svém vystoupení také dále potvrdil, že Sojourn, jenž se objevil už v původním titulu, se stane novou hratelnou postavou. Tím však provázanost s Overwatch 1 nekončí. Aby žádný hráč Overwatch nezůstal pozadu a mimo dění, Blizzard by v rámci PvP režimu chtěl zprostředkovat herní mapy a nové postavy z dvojky také hráčům původního titulu. Jinými slovy, nepotřebujete Overwatch 2, abyste si mohli užívat jeho PvP obsah, postačí vám originál. Naopak si díky tomuto prolínajícímu on-line prostředí budete moci přenést své skiny a další získáte věcičky do Overwatch 2. Základní PvP režim ponese název Push a bude součástí také oficiální eSport zápasů v Overwatch lize.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno