Podle leakera Souls Hunts není remaster Bloodborne zpracován studiem Bluepoint Games nebo dokonce samotným FromSoftware, ale dle všeho je velmi ambiciózní.”

Už v loňském roce se objevovali informace o tom, že by se Bloodborne mohl dočkat remasteru. Některé z nich hovořily o tom, že by na remasteru měli pracovat QLOC a Bluepoint, následně další informace tvrdila, že že vývoj remasteru je ve velmi pokročilé fázi a dokonce přinese nový obsah.

Samozřejmě od té doby se po remasteru Bloodborne slehla zem, tedy až do dneška, kdy se na Twitteru objevila informace, že remaster hry dorazí tento rok pro PS5 a později také na PC.

Leaker ovšem uvedl, že remaster není zpracován studii Bluepoint Games ani samotným FromSoftware. Je třeba poznamenat, že remaster je „ambiciózní“, což by se mohlo hodit k dřívější informaci o dalším obsahu. Vývoj  mohl nakonec kompletně spadnout na QLOC.

Přečti si  DESKOVKA: Bloodborne: Desková hra - Bestie z Yharnamu útočí na váš stůl

Ačkoli má Souls Hunts určitou důvěryhodnost, je třeba přistupovat k této informaci velmi opatrně. Mezitím je Bloodborne aktuálně hratelný na PS5 v režimu zpětné kompatibility.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno