Bloodborne remaster by se měl dle informací vrátit na PS5 a PC ve 4K rozlišení a 60 snímcích za sekundu.

Během posledních dní se na sociálních sítích začaly objevovat informace¨o tom, že by Bloodborne měl dorazit na PS5 a PC v remasterované verzi, což u mnoha fanoušků vyvolalo nadšení. Nyní se objevilo více informací o tomto úspěšném titulu studia FromSoftware.

 V novém videu od PC Gaming Inquisition se říká, že Bluepoint Games a QLOC, kteří pracovali na remasteru Dark Souls, nyní skutečně pracují na remasteru Bloodborne a to jak pro PC, tak i PS5. Tato nová verze má hráčům nabídnout 4K grafiku s 60fps, přičemž na PC bude hra k dispozici prostřednictvím Steamu, podobně jako Horizon Zero Dawn. 

Video dále říká, že to není jediný exkluzivní produkt společnosti Sony, který je pro PC připravován, ovšem žádné další konkrétní tituly zmíněny nebyly.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Nakonec se ve videu také uvádí, že nadcházející událost PS5, která byla nedávno odsunuta kvůli rasovým nepokojům v USA, bude také obsahovat odhalení kompletního remaku Demon’s Souls, prvního titulu FromSoftware, který odstartoval trend souls-like her. O Demon’s Souls se hovoří jako o PS5 exkluzivním titulu, ale zatím nebyly poskytnuty žádné další informace.

Na oficiální potvrzení příchodu obou her studia FromSoftware na PS5 si budeme muset počkat minimálně do čtvrtka, kdy by se měla v náhradním termínu uskutečnit PS5 akce společnosti Sony.

Bloodborne je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak šup lidi, běžte si koupit unikátní stroj od společnosti Sony, který vám nabídne exklusivní hry – teda jen do doby, než budou potřebovat další prachy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno