Díky tuzemskému zastoupení PlayStationu, jsme měli možnost předběhnout dlouhou frontu a jít se podívat na ukázky k očekávané hře Death Stranding. A co jsme zde viděli?

V kinosále, jsme měli možnost nejprve shlédnout dvě video ukázky + gameplay s “močícím” Samem, které Hideo Kojima uvedl během Open Night Live Show Geaffa Keigleyho. Ovšem sál návštěvníkům nabídl navíc jednu vcelku dlouhou cutscénu, která vysvětluje co vlastně je vlastně hlavní misí Sama Bridgese.

Scéna se odehrává v Oválné pracovně v Bílém domě, kde se nachází Sam (Norman Reedus), Die-Hardman (Tommi Earl Jenkins) a Amelie (Lindsay Wagner). Hrdman a Amelie.

Amelie, jakožto nová prezidentka UCA, se snaží přesvědčit Sama, aby se k nim přidal a pomohl jim znovu spojit rozbitá města UCA (United Cities of America). Její snahou je přesvědčit izolované osady, aby se připojily k síti UCA. Scéna prozrazuje, že byla unesena Homo Demens a je držena jako rukojmí v Edge Knot City, přestože je stále schopna komunikovat se Samem a Die-Hardmanem.

Přečti si  Biomutant bude na 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Vzhledem k jejímu zajetí chce, aby Sam Bridges dokončil její misi, která spočívá v navštěvování izolovaných osad, které souhlasili s připojením k UCA a spojí je s Chiral Network pomocí Q-Pid (plovoucího náhrdelníku), který jsme mohli několikrát vidět na Samově krku.

Na konci traileru je vidět, že se Sam k UCA nepřidá a odmítá nabídku Die-Hardmana a Amelie. Je zřejmé, že něco způsobí, že v poslední chvíli svůj názor změní.

Death Stranding vychází 8. listopadu na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno