Nejnovější epizoda The Borderlands Show byla nabita vzrušujícími aktualizacemi a oznámeními, včetně informací o připravovaném doplňku Director’s Cut* pro Borderlands 3.

Director’s Cut startuje 18. března a bude k dispozici samostatně nebo jako součást Seasson Pass 2. Doplněk láká na rozmanitost obsahu, ale hlavním aktem je jeho zcena nový raid boss: Hemovorous the Invincible, titanský Varkid číhající za dveřmi Pandory, které byly zamčené od spuštění hry Borderlands 3. Pouze nejdivočejší lovci velkých her mají šanci nakopat jí zadek při hodbě za kořistí nejvyšší úrovně. Lepší je zvážit taktiku, vylepšit build a přivést si pár přítel na pomoc. A buďte připraveni na to abyste se dostali do Varkidových vnitřností – bude to špinavá práce!

Director’s Cut vám navíc poskytne přístup ke třem Vault kartám, které jsou vaší vstupenkou pro nadcházející balíčky tematických kořistí. Když hrajete s aktivní Vault kartou, můžete pracovat na jejím vylepšení a dokončením denních a týdenních výzev. Získejte dostatek pokroku a odemkněte tematické kosmetické předměty a několik výkonných zařízení, která se přizpůsobí vaší úrovni. Doplněk také přináší pokladnici doposud nezveřejněného obsahu ze zákulisí. Nahlédněte do vývoje hry Borderlands 3, od bloopers až po sestříhaný obsah, budete mít k dispozici i prohlídku galerií konceptuálních umění, storyboardy, ztracené mapy a spoustu stop, které mapují vývoj hry.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

Tato epizoda The Borderlands Show také překvapila Vault Hunters s novou sadou kosmetických předmětů Mutliverse pojmenovaným The Disciples of the Vault. Stejně jako multipack the Final Form multipacks, multipacky The Disciples of the Vault obsahuje jedinečné tělo lovce a nové hlavy. Tato nejnovější kosemtika vám poskytne pohled na to, co by se stalo s Vault Hunters, kdyby se připojili k Children of the Vault. Bude možné je zakoupit i samostatně, majitelé Season Pass 2 a Borderlands 3 Ultimate Edition dostanou všechny čtyři balíčky bez nutnosti dalších nákladů. Ať tak či onak Disciples of The Vault dorazí 18. března.

Tales from the Borderlands, oceňovaná příběhová adventura se vrací příští týden po více než roce. Tales from the Borderlands se odehrávají mezi událostmi Borderlands 2 a Borderlands 3. Sledujte dva nespolehlivé vypravěče na výpravě za chamtivostí. Vaše volby formují tento příběh tak, aby byl jednoznačně váš, se spoustou nepředvídatelných důsledků, od těch veselých po srdcervoucí. Podívejte se na případné osudu nezapomenutelných postav Handsome Jack a Scooter. Tato znovu vydaná verze spojuje všech pět původních epizod do jednoho balíčku, který bude pro Xbox One, PlayStation 4 a PC k dispozici 17. února. Hru si můžete také zahrát na Xbox Series X|S a PlayStation 5 prostřednictvím zpětné kompatibility.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

A to není vše, Vault Hunters, bezplatná sezóna Broken Hearts Day se vrací do Borderlands 3 již 11. února. Během tohoto eventu uvidíte srdce, která se vznášejí kolem zamilovaných nepřátel ve všech koutech galaxie. Sestřelení srdce spouští jeden z několika jedinečných efektů. Vystřelte dostatek srdcí a odemkněte speciální tematické odměny. Celkem lze nasbírat pět položek, včetně kosmetických odměn z minulého roku a dvě legendární zbraně, které lze odemknout jenom během této akce. Pokud jste minulý rok zmeškali, nenechte si to znovu ujít. Broken Hearts Day bude trvat do 25. února.

Borderlands 3 je k dispozici pro  Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 a PC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno