Příští měsíc přichází do Borderland 3 nový Season Pass, který představí nové DLC, stejně jako kosmetiku Director’s Cut a Vault Hunter.

Borderlands 3 sice vyšlo na podzim loňského roku, ale od té doby se hra nezastavila ve svém růstu a obdržela celkem čtyři expanze prostřednictvím svého prvního Season Passu. A jak se zdá, tak Gearbox má pro tuto hru nachystané ještě další množství obsahu.

Studio oznámilo, že Borderlands 3 dostane druhý Season Pass s novým obsahem a doplňky pro hru. Season Pass 2, který je k dispozici 10. listopadu 2020 pro aktuální i příští generaci hry, představí novou kosmetiku a funkce, které se zdají být zaměřeny na nové režimy, přičemž první vlna obsahu bude debutovat hned v listopadu.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

Podle Gearboxu představí Season Pass 2 v listopadu Designer’s Cut, což je nová verze hry Borderlands 3, která obsahuje „zcela nové způsoby hraní“, další strom dovedností pro každého ze 4 lovců a zcela nový režim zvaný Arms Race. Season Pass bude také obsahovat Director’s Cut, který pravděpodobně představí více nového obsahu s jeho vydáním na jaře 2021. Další kosmetika a „zbrusu nový vzhled“ pro Vault Hunters budou v budoucnu také přidány prostřednictvím nového Season Passu.

Nedávno společnost Gearbox potvrdila, že  Borderlands 3 nabídne bezplatný upgrade pro konzole nové generace, který dorazí v den vydání jednotlivých konzolí., 

Borderlands 3 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno