Již od minulého týdne se hráči prohání po Pandoře a dalších planetách v dlouho očekávané looter-shooter akci Borderlands 3. Studio Gearbox Software se v minulosti vyjádřilo, že verze pro Switch je velmi nepravděpodobná a s ohledem na to, jak dopadla optimalizace pro konzole a PC se není čemu divit. Vše by ovšem mohlo být úplně jinak.

Během Borderlands Show, kde se nejen rozdávaly populární Shift klíče, pomocí kterých mohou hráči ve hře otevírat truhly s lootem, ale došlo i na otázky od diváků. A právě na otázku, zda se majitelé Switche dočkají portu i pro jejich konzole, odpověděl kreativní ředitel Paul Sage větou „Nikdy neříkej nikdy.“

Podobně se vyjádřil i CEO studia Randy Pitchford. Nejedná se samozřejmě o žádné oficiální potvrzení a jedinou FPS hrou pro Switche od Gearboxu zůstává Bulletstorm: Duke of Switch Edition. Borderlands 3 ovšem nezažívá bezproblémový start a porodní bolesti v podobě zamrzání hry, mazání uložených pozic a příprava dodatečného obsahu jsou faktory, které řadí Switch až na úplný chvost priorit studia Gearbox.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Borderlands 3 si z naší recenze odnesla skvělou devítku a hra je k dispozici pro PC a konzole Xbox One a PlayStation 4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno