Borderlands 3 dosáhlo prodejního milníku, protože vydavatelská společnost 2K oznamuje, že titul prodal během prvních pěti dnů více než pět milionů kopií.

Bordferlands 3 vyšlo 13. září a od té doby je hra neustále středem pozornosti, ať proto, co vše nabízí, tak i pro svůj velký počet chyb. Společnost 2K Games nyní oznámila, že Bearlands 3 společnosti Gearbox Software se prodalo 5 miliónů kopií za 5 dní.

Díky této zprávě je Borderlands 3 nejen nejrychleji se prodávajícím titulem v historii 2K, ale také jejich nejprodávanějším titulem na PC v pětidenním okně. Franšíza Borderlands vygenerovala v síti Net Bookings více než 1 miliardu dolarů a stala se druhou franšízou v historii 2K, aby dosáhla tohoto milníku. 2K také informuje, že Boerderlands 3 má největší digitální prodeje, přičemž více než 70% spotřebitelů si zakoupilo tuto hru v prvních pěti dnech v digitální podobě. Co se fyzických kopií týče,  tak hra byla v prvních třech dnech na špici prodejního žebříčku ve Velké Británii. A hra dominovala také v počtu předobjednávek.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Borderlands 3 je nyní k dispozici na PC, PS4 a  Xbox One. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno