2K a Gearbox si jsou vědomi problému Borderlands 3  s lagy ve split-screenu u PS4 verze hry a intenzivně jej opravují.

Po několika letech čekání konečně Gearbox Software a 2K vydaly třetí pokračování své střílečky Borderlands na PC, PS4 a Xbox One. Přestože hra dostává od většiny kritiků na Metascore v celku pozitivní recenze, tak hra trpí některými problémy, včetně problému, který způsobuje lagy ve split-screenu u PS4 verze.  Naštěstí zástupce 2K řekl IGN, že  vývojáři jsou si vědomi tohoto problému v Borderlands 3 a snaží se jej opravit.

Podle společnosti 2K mohou hráči na rozdělené obrazovce PS4 pociťovat tyto lagy v okamžiku, kdy jsou „v těžkém boji a jeden z hráčů jde do svého zařízení ECHO a pokouší se procházet dovednostní stromy a nabídky.“  2K slibuje, že Gearbox Software se bude snažit tuto chybu opravit co nejrychleji, ale dodávají, že by se hráči měli před velkými střety dobře připravit, aby v průběhu boje nemuseli lézt do menu.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Vývojáři zatím neoznámili termín, kdy bude tato chyba opravena, ale je dobré vědět, že o ní vědí a pracují na jejím odstranění.

Navíc někteří  hráči nejsoou spokojeni ani s faktem, že hra nefunguje tak, jak lidé doufali. Prootže předchozí díly série nabízely možnost využití vertikálního rozdělení obrazovky. Tím se obrazovka rozdělí od shora dolů, což je ideální pro průměrnou širokoúhlou televizi dnešní doby. Rovněž zajišťuje, že jeden hráč může sedět vlevo a druhý vpravo a stejně dobře vidět jejich postavy. Gearbox Software se, bohužel, rozhodl použít pouze horizontální split-screen a vůbec nepřidat možnost vertikálního. Gearbox otevřeně prohlásil, že nemá v úmyslu uvolnit patch, který by umožňovala přepnutí na vertikální rozdělení obrazovky.

Borderlands 3 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno