První díl Destiny je tu s námi už od roku 2014. Vypínání serverů, zvláště u tak populárních her, je vždy velice kontroverzní téma a jinak tomu nebude ani v případě Destiny.

A kdy chce Bungie s Activisionem servery vypnout? Jeden ze zakladatelů Activisionu Larry Kaplan na svém osobním blogu oznámil, že k odstřihnutí serverů  dojde již 30. července, v pravé poledne středoevropského času, letošního roku. Tento krok by měl studiu Bungie pomoci při práci na budoucím obsahu pro Destiny 2. Servery budou trvale mimo provoz jak na starších konzolích, tak i na next-gen verzích. Kaplan také doufá, že se tím vyřeší situace ohledně odlivu hráčů z Destiny 2 k předchozímu dílu.

Kaplan a celý tým Bungie si prý uvědomují, že jejich rozhodnutí vyvolá u fanoušků různé reakce. Situace ohledně serverů již byla delší dobu neúnosná a toto rozhodnutí nevyhnutelné.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Rozhodnutí je konečné a to znamená, že pokud se chcete ještě naposledy postavit bossům jako je Atheon, Crota nebo Taniks, zbývají vám jen necelé 4 měsíce.

Výsledek obrázku pro atheon

A nebo ne?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno