Bungie plánuje představit nový projekt pro rok 2025
Domů » Hry » Novinky » Bungie plánuje představit nový projekt pro rok 2025

Bungie plánuje představit nový projekt pro rok 2025

1.10.2019
Publikoval:

Zároveň se spuštěním velkého updatu pro Destiny 2, Shadowkeep, se studio Bungie svěřilo novinářům se svým plánem na příštích 5 let. O budoucnosti studia se rozpovídal CEO Bungie Pete Parson.

O ambicích, plánech a budoucích projektech se Parson rozpovídal v rozhovoru pro IGN, ve kterém mimo jiné zmínil i to, že Bungie nechce v budoucnu stát jen za jedním herním titulem. Celý plán závisí především na tom, jak si povede Destiny 2, které během budoucích let projde dalšími změnami. Na konci cesty tohoto oblíbeného titulu ovšem plánuje studia vydat novou hru, která s Destiny nebude mít nic společného.

Přečtěte si  Vydání Call of Duty: Modern Warfare: vše, co víme o předběžném stažení a časech spuštění

Studio Bungie za poslední dobu prošlo mnohými změnami a učinilo mnoho odvážných kroků. Z Destiny 2 je nyní free-to-play a z Bungie je po ukončení spolupráce s Activisionem nezávislé studio. Vyšlo také najevo, že financování studia bylo podpořeno čínskou společností NetEase, která do studia vložila 100 milionů amerických dolarů.

Ačkoliv je na představení nové značky velmi brzy, zdá se, že studio Bungie je již připraveno o své připravované novince mluvit a mohli bychom se tak brzy dočkat nějakých bližších informací.

Destiny 2: New Light je nyní k dispozici pro PC, Xbox One a PlayStation 4 a to ve formě Free-To-Play.

Přečtěte si  Twitter si střílí z poslední zprávy od EA

zdroj: IGN.com

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Zábavný Glitch v WWE 2K20 dělá z rozhodčího “mrzáka”

Chtěli jste někdy vidět, jak by vypadalo, kdyby rozhodčí ve...