Zároveň se spuštěním velkého updatu pro Destiny 2, Shadowkeep, se studio Bungie svěřilo novinářům se svým plánem na příštích 5 let. O budoucnosti studia se rozpovídal CEO Bungie Pete Parson.

O ambicích, plánech a budoucích projektech se Parson rozpovídal v rozhovoru pro IGN, ve kterém mimo jiné zmínil i to, že Bungie nechce v budoucnu stát jen za jedním herním titulem. Celý plán závisí především na tom, jak si povede Destiny 2, které během budoucích let projde dalšími změnami. Na konci cesty tohoto oblíbeného titulu ovšem plánuje studia vydat novou hru, která s Destiny nebude mít nic společného.

Studio Bungie za poslední dobu prošlo mnohými změnami a učinilo mnoho odvážných kroků. Z Destiny 2 je nyní free-to-play a z Bungie je po ukončení spolupráce s Activisionem nezávislé studio. Vyšlo také najevo, že financování studia bylo podpořeno čínskou společností NetEase, která do studia vložila 100 milionů amerických dolarů.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Ačkoliv je na představení nové značky velmi brzy, zdá se, že studio Bungie je již připraveno o své připravované novince mluvit a mohli bychom se tak brzy dočkat nějakých bližších informací.

Destiny 2: New Light je nyní k dispozici pro PC, Xbox One a PlayStation 4 a to ve formě Free-To-Play.

zdroj: IGN.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno