S velkými a datové objemnými hrami přichází také objemnější aktualizace a není tak překvapením, že hráči mohou mnohdy stahovat 10 GB i větší záplaty, podobně tomu bude i při vydání Call of Duty: Black Ops 4.

Obvykle tak hráči musí stahovat day one patch, který mnohdy představuje i 12 GB dat a to především u her, které mají online multiplayer. Ovšem u nadcházejícího Call of Duty: Black Ops 4 by se hráči a majitelé fyzických kopií měli připravit na stahování 50 GB dat v závislosti na platformě. V případě digitálních kopií by neměl být day one patch tak obrovský.

Společnost Activision již dříve také uvedla, že hra bude vyžadovat minimálně 112 GB volného místa k úspěšnému stažení a nainstalování, přičemž po úspěšné instalaci by hra měla zabírat pouze 55 GB úložného prostoru.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Ale Call of Duty: Black Ops 4 není jedinou říjnovou hrou, která bude vyžadovat tak velké množství úložného prostoru. Red Dead Redeption 2 má dle prvních informací po instalaci zabírat 105 GB. Pokud bude tento trend nadále pokračovat, což je velmi pravděpodobné budou brzy 1 TB uložiště vyčerpána a nedostačující. Doufejme tedy, že hardware nové generace bude dodáván s dostatečně velkým úložným prostorem.

Call of Duty: Black Ops 4 vychází na PC, PS4 a Xbox One 12. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno