O tom, že Call of Duty: Black Ops 4 je průlomovým dílem této série, které se jako první soustředí čistě na multiplayer, zombies a battle royale, již není třeba hovořit.

Před několika hodinami však přišel tester Treyarchu zvaný CallOfNobodyCares , který na Redditu odhalil, že kampaň Call of Duty Black Ops 4 byla vyvíjena a testována až do roku 2017. Byla navržena tak aby poskytovala kooperativní závod 2v2 v každé misi. Dle všeho bylo kompletně vytvořeno 5 misí , ale Treyarch se později rozhodl kampaň úplně odstranit, protože chtěli přidat další úkoly, ale nebyli to schopni zvládnout kvůli časovému omezení. Vývoj Blackout a Zombies začal hned po vyřazení kampaně.

Zároveň tento tester také prozradil, že hra údajně obsahuje řadu chyb a bugů, na které hráči neustále poukazují, ale Treyarch tyto chyby nezajímají, dokud se nestanou v živém přenosu nějakému velkému streamerovi, nebo na ně nezačne poukazovat velký Youtube kanál. Teprve to je motorem k tomu aby začalo studio tlačit na vývojáře k odstranění chyb. Dle jeho slov věděli před vydáním vývojáři o řadě chyb, které ovšem neřešili, neboť byli přesvědčeni o tom, že postihnou minimum hráčů. Důležité je, že zákazníci zaplatí a papír snese vše.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Úniky informací také odhalily některé podrobnosti o nadcházejícím obsahu Call of Duty Black Ops 4, které shrnul uživatel Redditu CadZTrickZ. Zdá se, že Nuketown Zombies je 100% záležitostí.  Režim 4v4 pro Zombie je plánován, ale stále existuje možnost jeho zrušení.

Call of Duty 4 Black Ops 4 je nyní k dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno