Aktivision dnes v živém přenosu, který jste mohli sledovat také na našem webu, oficiálně představil Call of Duty: Black Ops 4, které nabídnou vylepšený multiplayer, tři kapitoly oblíbeného zombie módu a nově také Battle Royale mód.

Jak již víme, nové Call of Duty nebude obsahovat klasickou příběhovou kampaň pro jednoho hráče a zdá se, že k tomu mají vývojáři velmi dobrý důvod, jelikož kampaň kterou Call of Duty nabízí, v poslední době dokončí pouze 44% všech hráčů a tak není divu, že se tvůrci raději zaměří na to, co hráči mají na Call of Duty opravdu rádi, tedy multiplayer. Navíc PC verze hry bude distribuována a provozována výhradně na Battle.net, kde si hráči budou moci vychutnat maximální možnou kvalitu a řadu nastavení, včetně dedikovaných serverů, neomezeného počtu snímků a zapracování sdílení na sociálních sítích.

Singleplayer, který hra bude obsahovat, bude fungovat pouze jako jakási příprava na hru pro více hráčů a bude se skládat z několika misí vybraných z Call of Duty: Black Ops 2 a 3.

Multiplayer dozná několika změn a vylepšení. Prvně se bude odehrávat na zemi, takže opravdu zapomeňte na jetpacky a běhaní po zdech, ovšem k dispozici bude hák, který umožní rychlé přesuny. Multiplayer cílí daleko více na týmovou spolupráci hráčů. Multiplayer se tak daleko více podobá tomu, co mohou hráči znát například z Overwatch. Navíc si Call of Duty bere inspiraci i u další hry a tou je Rainbow Six Siege, konkrétně potom štíty, zátarasy a ostnaté dráty, kterými můžete protihráčům klást mnohem větší odpor. Další velkou změnou je to, že se budete muset léčit sami a již nebude fungovat automatická regenerace zdraví. Navíc nově budete moci aktivovat killstreak bonusy během střelby, čímž Treyarch celou hru velmi zrychluje.

https://youtu.be/ooyjaVdt-jA

Zombie mód nabídne již při vydání hned tři kapitoly. Zombie mód je postaven opět na kooperaci hráčů. Kapitoly jsou nazvány XI, Voyage of Despair a Blood of the Dead a každá z nich bude mít své vlastní specifické zasazení a v každé budete hrát s trochu jiným týmem a zbraněmi. Na jednotlivé z nich se můžete  podívat v samostatných videích níže. Také vám přijde, že na filmečcích pomáhal Treyarchu Blizzard?

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Battle Royale byl představen pouze sporadicky a vývojáři nám z něj příliš neukázali, ovšem dozvěděli jsme se, že mapa, na níž bude tento režim probíhat má být 1500x větší než Nuketown, který je ovšem nejmenší mapou v sérii Cal of Duty. Navíc jako bonbónek jsme obdrželi informaci, že tento režim s názvem Black Out spojí všechny možné postavy z celé Call of Duty Black Ops série, a také její zombie částí včetně všech nejoblíbenějších map do jednoho celku. Hráči tak budou vyskakovat do jednotlivých lokací, které jsou jim velmi dobře známé.

Níže se můžete podívat na celý záznam streamu.

Call of Duty: Black Ops 4 vychází na PC, PS4 a Xbox One 12. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno