Očekávané Call of Duty: Black Ops 4 zaznamenalo řadu nových rekordů v digitálních prodejích hned během prvního dne, kdy hra byla uvedena na trh a překonala historické milníky společnosti Activision.

Společnost Activision uveřejnila tiskovou zprávu, ve které oznamuje, že Call of Duty: Black Ops 4 je největší digitálně prodávanou hrou v historii tohoto vydavatele.

Přesněji řečeno, čísla překonala rekord, který dosud držel loňský díl WWII. Titul navíc také překonal celosvětový rekord v day one digitálním prodeji zaznamenaným v obhodě PlayStation Store a totéž lze říci také o prodejích v obchodě Xbox Store (Microsoft Store). Co se PC vydání týče, tak zde hra také dvojnásobně překonala prodeje WWII z prvního dne.

Tisková zpráva obsahovala také komentář  výkonného viceprezidenta Call of Duty a generálního ředitele Roba Kostricha, který uvedl:

Black Ops 4 je neuvěřitelná hra a reakce komunity na ni byla úžasná. Zaznamenali jsme hned první den několik rekordů v digitální distribuci s čímž také narostl počet hráčů, kteří se první den do hry připojili, díky čemuž také vzrostl jejich meziroční počet. Nejdůležitější ovšem je, že komunita má nyní opravdu hodně zábavy v rámci multiplayeru, zombies a Blackout. Jsme tak nesmírně vděční za důvěru a podporu komunity. To je jen začátek, bude to neuvěřitelná cesta s Black Ops 4.”

Call of Duty: Black Ops 4 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno