Nová sezóna pro populární střílečku startuje 22. dubna a společnost Activision odhalila plán obsahu sezóny 3 Cold War a Warzone.

V této sezóně uvidíme tři zcela nové operátory Wraith, Antonov a Roman “Knight” Gray. Uvidíte také kapitána Price, který se připojí vybavením vhodným pro nejtajnější síťové operace“. K dispozici bude také šest nových zbraní, které jsou kombinací zbraní na dálku a na blízko. Celý seznam obsahu si můžete prohlédnout níže.

Ve Verdanské mapě dojde k velké změně, která dostane tematiku více než 80. let (v souladu se studenou válkou Black Ops) a dostaneme nový LTM s názvem Hunt For Adler, který představí Black Ops Cold War.

Operation Rapid Sunder bude k dispozici 21. dubna a připraví půdu pro nadcházející události, které vyhladí zombie události ve Verdansku a místo toho připraví půdu pro nadcházející události.

“Situace ve Verdansku dosáhla kritické úrovně,” zní popis události. “Zdá se, že bojová zóna se stala příliš nebezpečnou na to, aby v ní přežil i operátor 1. úrovně. Hrozí požár?” Odpověď stále není známa, i když se doporučuje vyčistit si plán na tento týden a připravit se na vzestup naprostého chaosu ve Warzone. “

Příměstské velení příměří bude „komunikovat přímo se všemi operátory s dalšími pokyny, počínaje 21. dubna ve 22:00.

Ti, kdo si na začátku třetí sezóny zakoupí jakoukoli verzi Black Ops Cold War, obdrží operátora Captain Price pro použití v Black Ops Cold War a Warzone. Navíc každý, kdo již vlastní Black Ops Cold War, automaticky obdrží operátora Captain Price Operator na začátku sezóny 3 – budete muset nejprve nastartovat Black Ops Cold War, abyste ho mohli zaregistrovat jako hratelného agenta ve Warzone.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Šest nových zbraní, na které se můžete těšit:

 • PPSh-41: SMG (Launch Week) – Získejte PPSh-41 zdarma, připravené k použití v Cold War a Warzone na 15. úrovni Battle Passu třetí sezóny.
 • Swiss K31: Sniper Rifle (Launch Week) – Agresivní ostrostřelci budou s touto novou puškou ve svém živlu, ať už jde o ostřelování v divočině Warzone, nebo o prosazování cílů v Cold War.
 • Ballistic Knife: Melee (Launch Week) – k dispozici v Cold War při zahájení třetí sezóny a v polovině sezóny ve Warzone.
 • CARV.2: Taktická puška (v sezóně) – Může se pochlubit mírnou palebnou silou s pevným ovládáním zpětného rázu a velkým množstvím munice. CARV.2 je nejúčinnější při použití pro střetnutí na střední a velkou vzdálenost.
 • AMP63: Pistol (In-Season) –  Očekávejte, že tato zbraň způsobí v krátkém časovém období velké poškození díky své plně automatické povaze, díky níž bude v nejbližších měsících vysoce efektivní.
 • Baseball Bat: Melee (In-Season) –  získejte balistický nůž, CARV.2, AMP63 a Baseball Bat během třetí sezóny jedním ze dvou způsobů: splňte herní výzvu a získejte bezplatnou základní zbraň nebo si vezměte balíček s Blueprintem, jakmile se objeví v obchodu.

Black Ops Cold War má získat také čtyři nové mapy pro více hráčů. Jsou to: Yamantau (6v6, týden spuštění); Diesel (6v6 / 2v2 / 3v3, týden spuštění); Standoff (6v6, v sezóně); a Duga (multi-team, v sezóně).

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Režim Sticks and Stones se také vrátí hned na začátku sezóny. “Je to každý operátor sám za sebe, přičemž každý hráč využívá kuše R1 Shadowhunter, balistický nůž a Tomahawk,” říká reklama. ” Dosáhněte scóre a  zabíjením kuší a balistickým nožem a eliminujte nepřátele pomocí Tomahawku, aby jejich skóre bylo vynulováno. .” Vyhrává první hráč, který dosáhl limitu skóre, nebo hráč s nejvyšším skóre, když vyprší čas.”

Nadcházející režim eliminace více týmů dorazí také v sezóně a přináší zážitek z posledního týmu na největší mapy Black Ops Cold War, kde bude bojovat několik týmů čtyř lidí, aby přežily stále se rozšiřující radiační zóny. Redeploys budou omezeny a načítání bude omezeno, takže je třeba se ujistit, že hrajete strategicky a rezervovaně.

A konečně zde jsou velikosti aktualizací, které můžete od každé z her očekávat, aby bylo možné spustit Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone Season 3:

Black Ops Cold War:

 • PlayStation 5: 12,3 GB
 • PlayStation 4: 8,1 GB
 • Xbox Series X / Xbox Series S: 11,6 GB
 • Xbox One: 8,3 GB
 • PC: 13,1 GB

Warzone:

 • PlayStation 5: 25,6 GB
 • PlayStation 4: 25,6 GB
 • Xbox Series X / Xbox Series S: 25,9 GB
 • Xbox One: 25,9 GB
 • PC: 25,2 GB

Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone jsou nyní k dispozici pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One a PC. Sezóna 3 startuje 22. dubna. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno