Problém s lagem v Call of Duty: Black Ops Cold War ztěžuje fanouškům hraní multiplayeru a tak se mnoho z nich vrací k offline režimu.

Hráči hry Call of Duty: Black Ops Cold War hlásí, že v herních režimech pro více hráčů došlo k obrovským zpožděním a poklesům snímků. U stříleček, jako je právě Call of Duty: Black Ops Cold War je lag jednou z nejhorších věcí, které vás ve hře mohou potkat. Jakákoli úroveň latence mezi serverem a klientem může hráče stát životy ve hře a někdy i celý zápas. 

Online připojení je ústředním pilířem všech moderních online stříleček. Dobré připojení  znamená, že hráči mohou využít rychlých reakčních časů a přesného míření k dosažení vítězství na digitálním bojišti. Fanoušci Call of Duty: Black Ops Cold War věří, že něco způsobuje zpoždění ve hře i přes jejich stabilní připojení k internetu. S mnoha hráči potvrzujícími problémy s rychlostí snímkování se hráči obracejí na vývojáře s žádostí o odpověď.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Fanoušci hlásí framerate a lag spikes od doby, kdy byl aplikován poslední patch. V nedávném vláknu na Redditu, vytvořeném uživatelem IAmDingus, řada hráčů potvrdila, že jsou svědky běžného problému. Vlákno popisuje, jak latence hry vystoupá až na 999 a poté se vrátí zpět do normálu. To se může stát i několikrát během jednoho zápasu, což je pro fanoušky doslova frustrující.

Hráči v komentářích souhlasí, že podobné problémy viděli i ve svých vlastních hrách, kdy popisují pingové špičky, zpoždění a pokles frekvence snímků. Někteří dokonce hlásí, že jejich připojení bylo přerušeno téměř pětkrát za sebou. A to je u takových her jako Call of Duty naprosto nežádoucí a kazí to celkový herní zážitek.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Není známo, zda Activision nebo Treyarch vědí o probíhajících problémech se servery, protože developer Trello pro Call of Duty: Black Ops Cold War zatím neobsahuje poznámku k tomuto problému, ale hráči ji nadále hlásí na Redditu a dalších platformách, včetně sociálních sítích.

Call of Duty: Black Ops Cold War je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno