Call of Duty dobývá zařízení iOS a Android. Mobilní verze této populární střílečky z pohledu první osoby nabízí multiplayerový zážitek na známých mapách.

Call of Duty dobývá mobilní trh: Od dnešního dne je Call of Duty Mobile k dispozici zdarma v obchodě Google Play Store pro Android a App Store pro zařízení zdarma. Můžete skočit přímo do různých známých režimů a map a užít si multiplayerový zážitek na mobilních zařízeních. Kromě známých map mobilní verze nabízí také battle royale a zombie varianta by na sebe také neměla nechat dlouho čekat.

Call of Duty Mobile kombinuje Black Ops a Modern Warfare

Aplikace Call of Duty Mobile je navržena tak, aby přenesla populární pocit originálů do systémů iOS a Android. Ve srovnání s konzolovou verzí franšízy zjevně neexistují téměř žádné kompromisy.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

K dispozici jsou následující režimy:

  • Frontline
  • Team Deathmatch
  • Domination
  • Gun Game
  • Search & Destroy

Co se map týče, tak se můžete těšit například na oblíbený Nuke Town, Crash, Hijacked a mnoho dalších.

Vývojáři TIMI Studios, Activision a Tencent, slibují to nejlepší z řad Black Ops a Modern Warfare. Tím je myšleno především co se zbraní, operátorů, stromů dovedností a dalšího týče.

Battle Royale à la Blackout: Po chvíli také odemknete režim Battle Royale, který je silně založen na režimu Black Out z Black Ops 4. Není tu však úplně stejná mapa, ale je tu řada podobností.

Zde si můžete stáhnout CoD Mobile:

Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

Hra sice nic nestojí, ale je prošpikovaná mikrotransakcemi a nabízí i Battle Pass.

Tak co, vyzkoušíte si mobilní verzi Call of Duty??

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno