Nadcházející battle royale pro Call of Duty s názvem Warzone je v současné době asi nejhorším herním tajemstvím, když poslední aktualizace umožnila hráčům vstup tréninkového centra Warzone.

Následně se na Redditu objevila řada obrázků a videí, včetně detailní pohledu na mapu Warzone, takže je jisté, že vývojáři na tomto režimu usilovně pracují, ale zatím přesně nevíme, kdy budeme moci tento velmi očekávaný režim hrát.

Podle nových informací od Andyho Robinsona z VGC bude spuštění režimu trvat ještě několik týdnů, s největší pravděpodobností však k němu dojde na začátku března. Nový obsah a aktualizace přichází do CoD pravidelně v úterý, takže by k němu mohlo dojít 10. března.

Warzone bude zdarma ke stažení pro všechny majitelé Call of Duty: Modern Warfare, ale VGC naznačuje, že by tento režim mohl být k dispozici také jako samostatná hra ZDARMA. Ti, kteří si stáhnou Warzone, budou poté moci za poplatek upgradovat na plné CoD:MW. Samozřejmě, nic z toho ještě nebylo oficiálně potvrzeno, ale VGC v tomto ohledu vždy přináší velmi důvěryhodné informace.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Pokud bude Warzone úspěšný, bude pro značku Call of Duty pravděpodobně i nadále „třetím pilířem“, který bude Activision podporovat minimálně do doby, než vyjde nové CoD.

Call of Duty: Modern Warfare je nyní k dispozici na PC, Xbox One a PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno