Activision včera oznámil řadu novinek pro Call of Duty: Modern Warfare & Warzone, zahrnující informace o režimech s 200 hráči, nerf některých zbraní a další.

Activision potvrdil, že zápasy s 200 hráči na mapě přichází do Warzone a velmi záhy. Sezóna 4 Reload, která byla oznámena na Twitteru, obsahuje řadu změn, které budou k dispozici od dnešních 08:00. Dle oznámení to “zásadně změní bitvu ve Verdansku“. Tomu odpovídá také velikost Updatu, která má dosahovat velikosti 22–30 GB.


Mezi těmito aktualizacemi je velmi očekávaný režim pro 200 hráčů, který  je k dispozici pouze v quad po omezenou dobu a postaví proti sobě 50 týmů po čtyřech hráčích. Mezi další změny obsažené v aktualizaci patří nová zbraň – odstřelovací puška Rytec AMRMezi další přírůstky patří nová položka s názvem Spotter Scope, která také umožňuje skenovat oblast bez tradiční odstřelovací pušky a nového operátora Roze. To však není všechno, protože součástí sezóny Four Reload je další omezený režim – Juggernaut Royale.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Ovšem nejsou to jen radostné zprávy, ale Infinity Ward do Updatu také přibalili nerfnutí zbraní Grau a MP5.

Nerf Grau spočívá hlavně ve sníženém rozsahu poškození a zvýšením vysokofrekvenčního zpětného rázu.Navíc, sudy Tempus 26.4 “Archangel a FSS 20.8” Nexus, kterými hráči mohou svou zbraň vybavit budou mít  sníženou kompenzaci zpětného rázu a snížený dosah, což je činí mnohem méně efektivními.

MP5 bude mít také snížený rozsah poškození, snižuje poškození na velkou vzdálenost při použití 10mm munice, která nově zvýší zpětný ráz.

Naproti tomu se některé zbraně dočkaly vylepšení. Například Karabina MK2 umožňuje nově rychlejší pohyb a zvyšuje rozsah poškození. Dále Dragonuv má nyní zvýšenou rychlost ADS, menší zpětný ráz a rychlejší kadenci. Vylepšení se dočkalo také AX-50, která má zvýšený rozsah poškození.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

A to není vše, uvádí se, že Season 4 Reloaded by mohlo konečně otevřít brány stadionu. O jeho otevření jsme vás informovali již dříve, když datamineři přišli s informacemi, že našli soubory vázané přímo k interiéru stadionu. Nyní se zdá, že by stadion mohl nabídnout hned několik vnitřních pater, které budou moci hráči prozkoumat.

Call of Duty Modern Warfare & Warzone je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno