Activision před malou chvílí společně s vývojáři z Infinity Ward vydali trailer na halloweenský event pro Call of Duty: Modern Warfare & Warzone nazvaný The Haunting of Verdansk.

Už měsíce se šíří spekulace o tom, že  Call of Duty: Warzone přidá do hry zombie, a nyní se potvrdilo, že jsou tyto spekulace byly pravdivé. Jak se můžete sami přesvědčit v traileru níže, tak zítra padne na Verdansk tma a vylezou tajemná a děsívá stvoření, včetně řady horrorových ikon.  Toto je Haunting of Verdansk, kde hráči mohou v novém časově omezeném režimu Zombie Royale likvidovat hordy nemrtvých.

Tento herní režim se odehrává na noční verzi Verdansku a přináší velké změny jak hra funguje. Místo toho, aby byli hráči posláni do Gulagu, když zemřou, respawnují se jako zombie s nadpřirozenými schopnostmi, jako je zvýšená rychlost, vylepšené skoky, smrtelnější útoky na blízko a termální vidění. Padlí hráči upustí injekční stříkačky a pokud se zombie podaří shromáždit dvě z těchto stříkaček, budou se moci znovu vrátit do hry. Hráči mohou vyhrát zápas Zombie Royale tím, že budou posledním živým člověkem naživu, i když ostatní členové jejich týmu budou stále zombie.

Zombie Royale bude přidán do  Call of Duty: Warzone jako součást velké aktualizace v polovině sezóny 6, která má být vydána zítra, tj. v úterý 20. října. 

Call of Duty: Modern Warfare & Warzone je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno