Call of Duty: Vanguard bude obsahovat novou mapu Warzone, která se odehrává v tichomořském prostředí druhé světové války, včetně nových vozidel a větší mapy.

Zpráva pochází od společnosti VGC News, která uvádí, že Activision plánuje přeskočit E3 2021 s jakoukoliv novinkou o Call of Duty 2021 a raději odhalí hru v Call of Duty: Warzone v následujících měsících.

Článek VGC také zmiňuje, že Sledgehammer Games budou na Warzone lépe připraveny, přičemž Warzone dostane „masivní WWII“ předělání, které bude obsahovat „dosud největší novou mapu“ hry.

Plány zahrnují zcela novou mapu Warzone – dosud největší a nejambicióznější – tentokrát se plánuje, že dorazí společně s vydáním hry, místo aby dorazila o několik měsíců později.”

 

Přečti si  Cyberpunk 2077 získává novou aktualizaci 1.23 těsně před návratem do PS Store

Mapa Vanguard se údajně odehrává v tichomořském prostředí druhé světové války a je podstatně větší než aktuální Verdanské prostředí Warzone.

Nová mapa bude obsahovat vozidla s tichomořskou tématikou. A jak již bylo dříve oznámeno, Call of Duty: Vanguard poběží na enginu Modern Warfare.

Zpráva VGC také uvádí, že Call of Duty: Vanguard vyjde na konzolích PlayStation 5, Xbox Series X | S, PC a PS4 a Xbox One. Titul bude i nadále podporovat cross play a cross progress ve všech režimech.

Call of Duty: Vanguard by měl obsahovat nový režim kampaně zasazený do druhé světové války, nový MP zážitek a Co-Op Zombies režim.

Další informace, které se objevily, kromě VGC News, uvádí, že režim Zombies v rámci Vanguard bude společně vyvíjen studii Treyarch a Sledgehammer Games.

Přečti si  Senua’s Saga: Hellblade 2 dostane zítra Update “Behind the Scenes”

Activision odmítl tyto pověsti komentovat VGC. Společnost obvykle nikdy takové komentáře a spekulace nekomentuje.

VGC zatím nemělo přesné datum, kdy bude odhalena hra Call of Duty 2021. Activision plánuje, že titul bude odhalen později v průběhu roku než obvykle díky úspěchu Warzone.

Activision zatím pouze potvrdil, že Sledgehammer Games je hlavním vývojářem letošního dílu a uvedl, že hra je „postavena pro next-gen“ s režimy kampaně, MP a Zombies.

O dalších novinkách ohledně Call of Duty: Vanguard a Warzone vás budeme průběžně informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno