Bylo potvrzeno, že free-to-play pokračování battle royale je ve vývoji pro PC a konzole, ale ještě nebylo formálně představeno.

Call of Duty: Modern Warfare 2 bude spuštěno letos, ale to není jediná velká novinka v sérii naplánovaná na rok 2022. Infinity Ward a Activision mají také Call of Duty: Warzone 2.0 naplánované na rok 2022, a přestože hra ještě nebyla oficiálně představena, Activision zopakoval, že její uvedení je stále plánováno na letošní rok.

Při projednávání seznamu nadcházejících vydání pro tento rok v rámci čtvrtletního briefingu o výdělcích Activision uvedl, že pokračování free-to-play battle royale je stále plánováno na vydání v roce 2022. V kalendáři se k němu připojují další tituly Activision Blizzard World of Warcraft: Dragonflight, World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic, Overwatch 2 a výše zmíněný Modern Warfare 2. 

Oficiální podrobnosti o Warzone 2.0 jsou zatím skromné, ale několik úniků vrhlo světlo na to, co střílečka Battle Royale přinese na stůl, až bude letos uvedena na trh. Kromě podrobností o nové funkci Strongholds a nové funkci výslechu unikla také úplná mapa hry, zatímco druhá mapa je také údajně ve vývoji s předpokládaným spuštěním v roce 2023.

Přečti si  Jak by vypadal Assassin’s Creed Infinity v UE5?

Kdykoli vyjde  Call of Duty: Warzone 2.0bude to nakonec cross-gen titul, na rozdíl od toho, co tvrdily některé předchozí úniky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno