Společnost Activision odhalila, že třetí sezóna her Call of Duty: Modern Warfare 3 a Warzone přinese možnost hrát hru proti botům. Nový režim Bootcamp, který je vylepšením tréninkového kurzu z druhé sezóny, umožní čtyřčlenným týmům trénovat proti botům v Urzikstánu ve hře Call of Duty: Warzone.

Režim s boty umožní postavit do fronty až 20 různých hráčů ve vlastním matchmakingovém režimu. Jelikož režim umožňuje pouze čtyřčlenné týmy, hráči se mohou do fronty zařadit buď jako celá skupina, nebo se rozhodnout pro zařazení do fronty prostřednictvím fill-squad.

Ačkoli mód pravděpodobně hráčům docela pomůže při učení se hře a zorientování se na mapě, režim Bootcamp neumožní hráčům postupovat v různých denních a týdenních výzvách Call of Duty ani v dalších herních úkolech.

Vydání třetí sezóny hry Call of Duty: Modern Warfare a Warzone je naplánováno na 3. dubna. Vzhledem k tomu, že Call of Duty: Warzone Mobile byla nedávno vydána také pro systémy iOS a Android, bude třetí sezóna také první sezónou pro mobilní hráče.

Sezóna s sebou přinese i další obsah, včetně nových zbraní, map a odměn, které bude možné získat v různých herních režimech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno