Nedávno jsme vás v bleskové zprávě informovali o tom, že mají divize změnit způsob jakým budete hrát v novém CoD:WWII multiplayer.

Hra bude brzy pro své předplatitele v beta testovacím režimu, který hráčům nabídne právě multiplayerovou část a právě divize budou její součástí. K dispozici bude celkem pět divizí a každá z nich bude mít své odlišné vlastnosti, které v konkrétních situacích přinesou efektivněji postavení.

Armored Division (obrněná divize)

Tato divize se specializuje na pokrytí oslabené obrany. Kulomety vojáků nemají problém se zničením snadno obrněných cílů, zatímco jsou oni sami chráněni díky svému brnění. Brnění je chrání před nepřátelskými výbušninami, taktickými pastmi a plamenomety. V případě potřeby extra síly je ideální volbou v této třídě protitanková bomba.

Skill divize:
LMG Bipod III – Vojáci z této divize chrání území tím, že mohou namontovat své kulomety díky stojanu na různé římsy nebo na zem.

Trénink divize:
Armored III – Vojáci dostanou i brnění, které je odolá výbušninám a menším požárem.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Mountain Division (horská divize)

Úkolem vojáků je zůstat nepozorováni. Tato divize vyniká při tajných a tichých operacích. Vojáci jsou vyzbrojeni puškou a upřednostňují střelbu na dálku, kde trpělivě čekají na perfektní a trefný výstřel. V případě odhalení příležitost na útěk poskytují kouřové granáty.

Skill divize:
Sniper Sharpshooter III: Při zaměření a zadržení dechu dostanou snipeři bonus asistence zaměření a zobrazení jmen nepřátel

Trénink divize
Mountain III: Vojáci budou neviditelní pro průzkumné letadla i během pohybu. Mají tišší pohyb a jsou skrytí i před hráči ovladatelnými Streak.

Airborne Division (letecká divize)

Jde o manévrovací třídu, která je obvykle první v boji a padá do ostrého akce. Je vyzbrojená samopaly s tlumiči a její vojáci vynikají v zabírání a držení nepřátelských pozic až do momentu, kdy dorazí další podpora.

Skill divize:
SMG Suppressor III: Tlumič eliminuje záblesk při střelbě a střelba se nezobrazí ani na minimapě. Tlumič však sníží dostřel zbraně.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

Division Training:
Airborne III: Sprint na delší vzdálenosti, rychlejší sprint a rychlejší procházení přes překážky

Expeditionary Division (expediční divize)

Vojáci jsou vyzbrojeni vydatnou porcí výbušnin a taktickým vybavením. Specializují se na sabotáž, infiltraci a boje na blízké vzdálenosti. Jejich brokovnice zaručují silné devastační účinky, které podporují výbušninami.

Skill divize:
Shotgun Incendiary Shells III: Střely z brokovnice se rozprsknou na plameny a spálí nepřátel

Trénink divize:
Expeditionary III: Mohou si vybrat jeden z Taktického nebo smrtícího vybavení. Mohou házet vybavení rychleji během sprintu. Mohou vzít munici ze zabitých nepřátel.

Infantry Division (pěší divize)

Stejně jako všichni ti, kteří jsou v centru boje, i pěší divize klade důraz na střelbu a zřídka mine svůj cíl. Jsou nebezpeční při bojích na všechny vzdálenosti.

Skill divize:
Rifle Bayonet III: Speciální trénink s bajonety je činí smrtícími i při boji na blízko

Trénink divize:
Infantry III: Dodatečný doplněk k Primární zbrani. Extra zásobníky. Rychlejší pohyb pokud nezaměřují.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno