Cyberpunk 2077, multiplayerový titul v témže vesmíru a další neohlášený projekt Cyberpunk jsou v současné době vyvíjeny studiem CD Projekt RED.

Cyberpunk 2077 bude první hra, kterou CD Projekt Red příští rok vydá v této futuristické franšíze, ale nyní víme, že určitě nebude poslední. 

V nové zprávě polského webu Bankier.pl, generální ředitel CD Projektu RED Adam Kiciński potvrdil, že společnost již má v aktivním vývoji tři různé projekty založené na Cyberpunku 2077. Kiciński uvedl, že jedním z nich je „hlavní hra“, která vyjde v dubnu příštího roku. Poté potvrdil, že jeden z dalších projektů spojených s IP,  na kterém se pracuje, je spojen s multiplayerem. Ať už se jedná o Cyberpunk 2077, či nikoliv, můžeme si představit například multiplayerový režim podobný Gwentu, nebo něco, co bude mnohem více spojeno s klasickými multiplayerovými styly, jako je deathmatch.

Co se týče třetí hry Cyberpunk 2077 , která je ve vývoji, tak o té Kiciński nic neřekl. Nicméně bylo potvrzeno, že další hra bude ve stejném vesmíru jako Cyberpunk 2077. Může se tak klidně jednat o druhý díl. 

Celkem má CD Projekt Red pět týmů, které v současné době vytvářejí hry. Tři z nich pracují na titulech Cyberpunku 2077, další stále aktivně pracuje na Gwentu, přičemž poslední tým si tajně pohrává s něčím, co ještě nebylo odhaleno.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno