Vydání RPG Cyberpunk 2077 se nezadržitelně blíží a jak se zdá, tak studio CD Projekt RED již má hotov i seznam trofejí, které můžete ve hře získat.

Zatímco stále čekáme na konečné PC specifikace pro Cyberpunk 2077 (dosud známe jen ty z E3 dema), tak se dozvídáme kolik trofejí bude možné ve hře získat.

Vedoucí QA CD Projekt Red Łukasz Babiel na svém Twitteru sdílel obrázek, který vyobrazuje finální množství trofejí Cyberpunku 2077. Z pochopitelných důvodů zatím nebyl kompletní seznam trofejí sdílen, ale jak se můžete sami přesvědčit níže, tak hra bude obsahovat celkem 44 trofejí, přičemž na PS4 bude navíc ještě “Platina”.

Vzhledem k tomu, že generální ředitel CD Projektu nedávno prohlásil, že  Cyberpunk 2077 je v procesu finalizace pro certifikaci, je téměř jisté, že se jedná o finální počet trofejí, které budete moci ve hře získat.  A samozřejmě, i když to, co je ve tweetu zobrazeno je seznam trofejí pro PS4, tak je jisté, že stejně budou trofeje rozloženy i na Xbox One a PC. 

CD Projekt Red se chystá sdílet další informace o hlavním prostředí hry, gangech a tvorbě soundtracku během posledního vydání Night City Wire, které je naplánováno na 18. září.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX 19. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno