Survival horor Chernobylite odehrávající se v zakázané zóně Černobylské elektrárny byl odložen na 2. čtvrtletí tohoto roku.

Původní plán vydání verze 1.0 byl stanoven na první čtvrtletí tohoto roku a ačkoli The Farm 51 nepoužili jako důvod zpoždění COVID-19, tak hráčům vysvětlují, že chtějí vylepšit lokalizace a dabing, stejně jako ještě do hry přidat obsah a funkce navíc.

Proč je to dobrá zpráva? Naše plány se zvětšily. Rozhodli jsme se uspořádat premiéru a nezaměřovat se na poskytování dalšího obsahu PO premiéře – a nejdůležitějším důvodem tohoto rozhodnutí je schopnost přeložit hru do více jazyků, než jsme dříve slíbili. Díky spolupráci s naším vydavatelem All in! Hry, děj a rozhraní Černobylite budou navíc profesionálně přeloženy do italštiny, čínštiny, japonštiny a portugalštiny. Kromě toho byly všechny jazykové verze přepsány a vyleštěny. Pokud jde o komentáře (anglicky a rusky) – nahráváme je od nuly v profesionálním studiu s profesionálními herci. 

Díky tomu by měl být celkový zážitek ze hry neporovnatelně vzrušující a pohlcující. Bohužel, vzhledem k tomu, jak velká je hra (Chernobylite má několikanásobně více řádků textu spiknutí než kterýkoli z našich předchozích titulů), je proces přidávání a testování nových překladů časově náročný, a proto nebudeme schopni dokončit a vyleštit jej v Q1 2021.

Druhou dobrou zprávou je, že většina týmu, který se nepodílí na překladu nebude nečinně sedět a čekat. Slíbili jsme vám, že Černobylite bude mít naši neustálou podporu a rozvoj, i když opustíme Early Access.

Přesouváme premiéru do Q2 2021 a současně vytváříme nový obsah a herní prvky, které dříve měly být publikovány jako DLC. To znamená, že finální verze Černobylitu bude větší a plná nového obsahu, který obohatí zážitek a zpříjemní jeho hraní. Mezi těmito doplňky najdete nové umístění, nové zbraně, nové nepřátele, rozšířenou spolupráci s dalšími herními postavami a spoustu oprav ve stávajících mechanikách a nástrojích.

Vývojáři také slíbili, že tento nový obsah bude k dispozici zdarma těm zákazníkům, kteří podporovali Chernobylite na Kickstarteru nebo si jej zakoupili prostřednictvím Steam Early Access. Tato hra přichází také na konzole, i když o několik měsíců později než vydání pro PC.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno