Vývojáři série Batman Arkham již delší dobu pracují na nové hře a řada lidí věřila že se bude jednat o hru se Supermanem a k jejímu odhalení dojde na E3 2018.

Skutečnost však byla zcela jiná, nejenže studio hru na E3 neukázalo, ale záhy také prohlásilo, že další hra nebude Superman. Od té doby se o Rocksteady příliš nepsalo, až do dneška, kdy se zdá, že by mohlo v dohledné době dojít na oznámení jejich nové hry.

Dá se tak soudit alespoň dle výpisu pracovních pozic na stránkách  Rocksteady Studios. Vývojáři totiž obsazují tři pracovní pozice v marketingovém oddělení. Jak výpis naznačuje, tak Rocksteady je v procesu vytváření propagačních materiálů pro svou novou hru.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

Záznamy o práci nejsou jediným náznakem, že se Rocksteady Studios chystá brzy oznámit novou hru. Před několika měsíci se objevila také informace, že studio představí svou novou hru buď na začátku roku 2019 nebo na E3 2019.

Jsme velmi zvědaví na to, s čím nakonec Rocksteady Studios přijde a zda nakonec opravdu nebude ve hře hrát určitou roli i Superman.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno