Včera tedy 27.října vyšel nový díl akční hry od Bethesdy Wofenstein II: The New Colossus, ve kterém znovu ujmete BJ “Terror-Billy” Blazkowicze toužícího po pomstě a vaším úkolem je shromáždit jednotku odporu mající jediný cíl: vykopat nacisty z Ameriky. A bude to pekelná jízda!

Hra Wolfenstein II: The New Colossus zavede hráče na severoamerický kontinent ovládaný nacisty. Vaším úkolem
bude nalézt ty nejtroufalejší a nejodvážnější vůdce a vytvořit tak silnou jednotku odporu. Postavte se nacistům v ikonických
lokacích, jako je například malé městečko RoswellNové Mexiko, bažiny a bulváry New Orleans a nukleární bombou zasažený Manhattan. Vybavte se arsenálem naprosto epických zbraní, využívejte nové schopnosti a prorazte si tak cestu skrz legie vycvičených nacistických vojáků v dokonalé střílečce z pohledu první osoby.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Alternativní realita, Amerika, rok 1961. Zabití nacistického generála jménem Deathshead bylo jen pomíjivým vítězstvím. Navzdory této dílčí prohře přebírají nacisté kontrolu nad velkou částí světa. Jsi BJ Blazkowicz, alias “Terror-Billy,” člen skupiny Odporu, metla nacistické říše a poslední naděje na znovunabytí svobody. Jen ty máš dostatek odvahy, zbraní a kuráže vrátit se do Ameriky, zabít každého nácka v dohledu a rozpoutat druhou americkou revoluci.

Screenshot

Wolfenstein II: The New Colossus je k dostání i v Collector’s Edition, která navíc nabídne 30 cm akční figurku
BJ “Terror-Billy” Blazkowicz, sběratelské balení hry Elite Hans, steelbook v limitované edici, kapesní manuál a plakát Blitzmensch a mnoho dalšího.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno