Již 24. září se na nás přiřítí další díl State of Play od společnosti Sony. Čeká nás nejen nový “svěží” vzhled streamu, ale i zajímavá oznámení. Řada se dostane i na The Last of Us: Part II, které se drželo dlouho v ústraní.

Pokud budeme počítat s tím, že délka pořadu bude přibližně stejná jako u minulých dílů, tedy okolo 20ti minut, musí nám být jasné, že do takto krátkého formátu se příliš novinek nenacpe. Co tedy krom nového TLOU můžou diváci očekávat?

Iron-Man VR

Jeden z nejoblíbenějších Avengers se dočkal vlastní hry ve virtuální realitě. K dispozici je už hratelná verze, kterou jsme si mohli vyzkoušet během konání Gamescomu, a tak se zdá vysoce pravděpodobné, že by se mohly na světlo světa dostat nové detaily i gameplay záběry.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

MediEvil

Další PlayStation exkluzivitou, kterou jsme si mohli vyzkoušet během Gamescomu v Kolíně nad Rýnem, byl remake MediEvilu, který si jistě pamatují pamětníci z dob PlayStationu 1. Verze, která byla k dispozici nejen nám, ale i široké veřejnosti, nás o svých kvalitách příliš nepřesvědčila.

Project Awakening

Zatím poslední trailer, který studio Cygames zveřejnilo ke svému připravovanému titulu Project Awakening, se svou tajemností a neurčitostí značně podobá Death Strandingu od Hidea Kojimy. Spíš než předpokladem, je přítomnost této hry, naším zbožným přáním.

Ghost of Tsushima

Celkem dlouhou dobu se v ústraní schovává nejen Naughty Dog, ale i Sucker Punch. Doufáme, že se americkému studiu podaří alespoň několika okamžiky vetřít do přenosu a nám se tak naskytne pohled na aktuální stav hry.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Naše přání a předpoklady se samozřejmě nezakládají na žádných oficiálních zprávách a přítomnost zmíněných her se odvyjí hlavně od toho, jak moc velké sousto si z pořadu ukousne titul, kvůli kterému se dá očekávat rekordní sledovanost. Ve stejný den se v Londýně koná promo akce The Last of Us: Part II pro novináře a tak bude okolo příběhu Ellie a Joela příští úterý živo.

Budete další díl State of Play sledovat? Jaký obsah očekáváte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno