V rámci posledního vydání Night City Wire hovořili vývojáři z CD Projekt RED o několika aspektech Cyberpunk 2077, jako gangech, městě, úkolech a dalších.

Třetí epizoda Night City Wire odstartovala zbrusu nový gameplay trailerem, který nás zavedl hlouběji do Night City a představil nám gangy, se kterými budeme moci obchodovat, ale také s nimi bojovat. Jak se můžete sami z traileru přesvědčit, tak Night City je doslova pulzujícím městem.

Night City jako pozadí: Celá hra se odehrává ve městě Night City a v jeho okolí. To je modelováno podle pobřežního města v Kalifornii zvaného Morro Bay. Samotné prostředí by mělo být složitější než v Zaklínači 3, protože nebylo vybudováno do šířky, ale do výšky. Například pro bohaté stojí mrakodrapy tyčící se nad vší bídou ve které žijí obyčejní lidé čelící řadě gangů. To je jen jeden z detailů, které najdete v Night City.

Město jsme už viděli několikrát, ale dnes tým z CD Projekt RED plně vytáhl oponu. a kromě výše uvedeného traileru spustilo studio nový web, který vám umožní opravdu se ponořit do tohoto šíleného světa

Gangy Night City: Velká část herního světa je rozdělena mezi frakce. Opět se podrobněji ukázalo, kdo vládne kterému okresu a co od něj můžete získat. Každý gang má své vlastní jedinečné mise, předměty a oblečení. Nemůžete se však připojit ke konkrétnímu gangu. Pokud vás zajímá jaký gang ovládá tu či onu část města, potom se podívejte na trailer níže, který se na to přímo zaměřuje.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

Nejprve jsme poznali Maelstrom, pouliční gang, který používákybernetické zbraně a části těla, aby měl navrch, pokud jde o boj a přestřelky. Už jsme se s nimi setkali v prvních rozšířených záběrech ze hry Cyberpunk 2077, když se s nimi V pokusil uzavřít dohodu o robotické zbrani, ale vše nakonec skončilo jinak.

Dalším gangem je Valentinos, zatím jsme o nich moc neslyšeli. Valentinos, působící v Heywoodu, je to gang tvořený většinou hispánskými lidmi žijícími v Night City. V rámci gangu mají určité přísné hodnoty a hranice, díky nimž je ve městě výjimeční. 

6th Street je pravděpodobně největším soupeřem Valentinose podle Jakoba, který je chce úplně vyhladit. Gang je domovem několika šílených pašeráků, kteří se zdají být velmi zruční, pokud jde o řízení a boj zblízka.

V případě hackerství a počítačového vydírání nenajdete nikoho lepšího než Voodoo Boys. Jedná se o nejzkušenější netrunery v Night City, kteří se zaměřují na porušení Blackwall, bezpečnostního systému pro kybernetický svět, který jim brání získat obrovskou kontrolu nad vším ve městě.

Jak již bylo řečeno, Netrunners nemůže všechno vyřešit. Když jste uprostřed bitevního pole ve městě, měli byste pravděpodobně být jako Animals, pokud chcete zůstat naživu. Animals jsou známá svým silným obrněným tělem a jsou tím nejlepším, pokud potřebujete v Night City sehnat svalovce.

Tiger Claws, domov Asiatů v Night City, je dalším gangem, který k boji používá některé unikátní zbraně. Pravděpodobně vlastní nejagilnější zbraně na blízko nacházející se v Night City.

Moxes jsou pravděpodobně nejúžasnější gang ve městě. Postarají se o bary a kluby v Night City, ale mají dost síly na to, aby mohli čelit konkurenčnímu gangu.Jsou posledním gangem žijícím uvnitř města, ale existují lidé, kteří žijí v Badlands, na okraji Night City.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

Wraiths a Aldecaldos jsou dva gangy Badlands, které operují mimo Night City, ale mají své vlastní návnady, boje a soupeře.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 19. listopadu.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno