Call of Duty: Modern Warfare má být dle slov vývojářů ze studia Infinity War tou nejvíce Player-Friendly hrou v sérii. Hra bude obsahovat Battle Pass a hromadu novinek, na které jsme nebyli u Call of Duty zvyklí.

Infinity War se nechalo slyšet, že do hry zakomponuje Battle Pass, který si bere jistou inspiraci od konkurence. Obsahovat ale nebude žádné zbraně, attachmenty ani lootboxy a hráči vždy dopředu uvidí, do čeho své peníze investují. Obsahovat bude pouze a jen kosmetické úpravy jako skiny, emoce a spreje. Stejně jako je tomu např. u Fortnite, bude i zde Battle Pass nabízet dvě linie. Jednu bezplatnou a druhou s prémiovými odměnami. Součástí BP budou i COD Points, se kterými si hráči mohou zakoupit ty nejvzácnější skiny a itemy ve hře.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Studio také oznámilo, že zmiňovaný Battle Pass nebude hráčům k dispozici hned při vydání hry, ale až těšně před koncem letošního roku.

Žádné světové novinky tedy nečekejme. Battle Pass v Modern Warfare si od jiných passů v v jiných hrách bude lišit jen minimálně. Že je to špatně se ale určitě říct nedá. Pro hráče Call of Duty se jistě jedná o dobrou zprávu. Zda absence ohlášená absence lootboxů vydrží i nějaký ten pátek po vydání hry se ale ještě uvidí.

Call of Duty: Modern Warfare vychází 25. října pro PC a konzole Xbox One a PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno