Bandai Namco vydalo nové informace a řadu screenshotů ze hry Code Vein , které popisují základní bojové techniky, postavy Mia Karnstein a Yakumo Shinonome, “Hounds” Blood Veil a Dungeony.

Základní útoky používající zbraně

V závislosti na kategorii zbraně, kterou budete vybaveni, se bude váš dosah a akce lišit. To je základ boje v Code Vein . Přepínání zbrání na základě bitvy bude také velmi důležité.

Kód Vein

Sání krve pomocí krevních závojů

Pro asání krve je zapotřebí aktivovat tzv. DAR. Zde hra nabízí poměrně velké okno k příležitosti sání, ale je nutná určitá prax a pochopení charakteristik Blood Veil (krvavý závoj) a chování nepřítele. (Tento krvavý závoj se nazývá “Ogre.”)

Speciální útok s použitím DARU

Prostřednictvím DARU můžete aktivovat různé efekty, jako je přitahování nepřátel s útoky na dlouhé vzdálenosti, útoky, které pokryjí obrovský rozsah a posilují obranné schopnosti. Typ DARU, kterým budete vybaveni a čas kdy jej použijete budou klíčem k vítězství.

DARy mohou být použity jak aktivním útokům, tak i k defensivnímu obranému účelu.

Tento dar je obzvláště účinný proti ztrátě zdraví když při boji dochází k silným úderům.

Kód Vein

Tento dárek umožňuje rozsáhlý aktivní útok vpřed. Je velmi užitečný, když se hodláte vrhnout na více nepřátel najednou.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Kód Vein

Tento DAR zvyšuje schopnost pohybu po určitou dobu. Změní pohyb vyhýbání se a dovolí útočníkovi rychle se pohybovat na dlouhé vzdálenosti.

Kód Vein

POSTAVY

Mia Karnsteinová

Kód Vein

Bláznivá žena Revenantka putující v zemi nazývané “Vein”. Je doprovázena svým mladším bratrem, jedinou rodinou, se kterou odešla, ten udělá cokoliv, aby ji chránil. Jaký druh osudu čeká starší sestru a mladšího bratra, kteří riskují svůj život, aby přežili v bezcitném a krutém světě?

Kód Vein

V boji používá Mia bajonetovou zbraň, která může být použita k útoku na dálku, a škorpionovitý ocas-jako Blood Veil nazvaný “Stinger” s dlouhým dosahem. Specializuje na boj a útoky. Její stálý bojový styl pomůže v různých situacích během průzkumu lokací.

Yakumo Shinonome

Kód Vein

Revenant a bývalý žoldák. Je milován jinými Revenanty jako starší bratr kvůli jeho silnému smyslu pro povinnosti a zodpovědnost za ostatní. Během boje je chladnokrevný a profesionální.
Kód Vein

Yakumo používá k boji velký dvouruční meč, krvavý závoj s názvem “Hounds”, na první pohled je jasné, že se specializací je síla. Je velmi spolehlivý při setkáních proti tvrdým, impozantním nepřátelům na které cestou narazíte.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Hounds

“Hounds” je Ogre používaná společností Yakumo. Přetváří rukávy bundy jež hrdina nosí přes rameno, aby odhalily dvojici vlčích hlav. Jedná se o ofenzivní Ogre, která má krátký dosah, ale útočí na širokou škálu nepřátel a je velmi silný.
Kód Vein

Kód Vein

Kód Vein

Monstra a Bossové

Porážka všech monster bude velmi těžká, pokud se nezjistíte, jak se s jednotlivými útoky těchto obrů vypořádat.
Kód Vein

Zde je zuřivý boj proti velkému Lostovi, který má obří kladivo, jedinou šancí na vítězství je zjistit jak se jeho útoku vyhnout.
Kód Vein

Dungeony

Ulice zničeného města

Zničené ulice, kde pronikly obří “trny soudnosti”. Existuje v nich mnoho slepých míst, které vznikly díky zhrouceným budovám. Skrývají v sobě řadu nebezpečí, ale také skryté předměty, které bude dobré prozkoumat.

 

Kód Vein

Kód Vein

Kód Vein

Podzemní oblast zničeného města

Pod rozbitým městem se rozprostírá široký prostor. Jedná se o jeskyně, skály s vápencovými jeskyněmi a budovy a podzemními úrovněmi. Osvětlení je tu velmi tlumené, takže při průzkumu budete muset být neustále v pohotovosti.
Kód Vein

Kód Vein

Kód Vein

Code Vein má vyjít začátkem roku 2018 na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno