Bandai Namco vydalo spoustu nových screenshotů a trailer ke své nadcházející hře Code Vein představující nové NPC, multiplayer a další.

Díky tomu nám Bandai Namco představuje zcela novou NPC postavu jménem Io, která je zatím vyobrazena pouze jako člen základny, ale zdá se, že bude také vaším společníkem během hraní.

Je to všestranná bojovnice, která bojuje s velkým kopím. Její schopnosti se soustředí na podporu hlavní postavy s možností léčení abnormálních stavů. Co se síly útoku týče, tak disponuje spíše průměrnou silou, takže se na ni při boji příliš nelze spoléhat. Jako speciální útok využívá Bloodveil, který udeří nepřátelům přímo pod nohami.

Trailer nám také nabízí pohled na zcela novou úroveň nazvanou Depths of Death,  kde máme možnost vidět Trial of Blood, kdy po aktivaci speciálního červeného bodu začnou nepřátelé útočit a jejich zničení vám zajistí materiály potřebné pro upgrade.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Co se multiplayeru týče, tak hráči budou mít možnost vyslat speciální signál, díky němuž budou moci do své hry přivolat jiné hráče na pomoc. Bude zde možné sdílet kořist i schopnosti mezi hráči a jejich NPC společníky. Komunikace probíhá pomocí, gest a přednastavených hlasových zpráv.

V neposlední řadě dostáváme krátký pohled na bosse, který byl zařazen do E3 dema.

Code Vein vychází 28. září na PC, PS4 a Xbox One.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno