Cooler Master uvádí dvě nové E-ATX počítačové skříně MasterBox TD500
Domů » Hardware » Cooler Master uvádí dvě nové E-ATX počítačové skříně MasterBox TD500

Cooler Master uvádí dvě nové E-ATX počítačové skříně MasterBox TD500

11.2.2020
Publikoval:

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh MasterBox TD500 Mesh a Mesh White. Počítačové skříně formátu E-ATX s přizpůsobitelným RGB podsvícením mění proudění vzduchu v umělecké dílo.

Čistý vzhled s přímými liniemi a ARGB

Design obou skříní ukazuje nový rozměr podsvícení. Jasné obrysy a celkové pojetí prostoru poskytuje vynikající prezentaci systému za rozměrnými dvourozměrnými bočními panely z tvrzeného skla. Perforovaný přední panel s trojrozměrnými prvky dokreslují futuristický charakter skříně.

Čirý boční panel z tvrzeného skla, resp. jeho nerovný profil, reaguje na podsvícení komponent. Precizního provedení je dosaženo díky CNC obrábění a zaručuje odolnost a estetičnost. Stylové úpravy povrchu v horní a spodní části umocňují zážitek při pohledu z úhlu. Netradiční tvarovaná přední mřížka využívá stejné technologie prověřené recenzenty a zároveň poskytuje volný průchod vzduchu, filtraci prachu a zpevněnou strukturu.

Nové počítačové skříně řady TD500 jsou dodávány se třemi ventilátory s ARGB podsvícením, které vypadá jinak vzhledem k profilu mřížkového panelu a v závislosti na úhlu pohledu.

Přečtěte si  Devil May Cry 5 je nyní oficiálně nejprodávanější hrou série

Hlavní vlastnosti TD500 Mesh a TD500 Mesh White:

  • Tvarovaná mřížka v polygony – zakládá se na technologii Fine Mesh, kterou Cooler Master využívá ve svých skříních a přináší nový trojrozměrný polygonový design zachovávající vynikající průchod vzduchu a filtraci prachu.
  • Čirý boční panel z tvrzeného skla – navržený pro maximální odolnost a estetiku jde za hranice standardního pojetí a nabízí unikátní úpravy pro umocnění nového rozměru podsvícení.
  • Tři ARGB ventilátory – ovladatelné podsvícení ventilátorů zaplní kompletně celý přední panel, zatímco samotné ventilátory poskytují dostatečný objem vzduchu proudícího dovnitř systému. Jsou certifikovány a kompatibilní se základními deskami společností ASUS, Gigabyte, MSI a ASRock.
  • Podpora EATX formátu – oba modely počítačových skříní podporují až 12 x 10,7palcové EATX SSI-CEB základní desky.
  • Podpora dvou 360mm radiátorů – skříně disponují prostorem pro dva 360mm radiátory v horní a přední části pro nadšence do účinného chlazení.
  • Různé možnosti chlazení – skříně podporují až sedm 120mm ventilátorů a dva 360mm radiátory pro nekompromisní řešení chlazení.
  • Dostatek prostoru – dostatečný prostor pro až 410mm dlouhé grafické karty, 165mm vysoké chladiče a 180mm dlouhé zdroje.
Přečtěte si  Nioh 2 dostane Last Chance Trial s možností přenosu vytvořené postavy do plné hry

Cooler Master  MasterBox TD500 Mesh a Mesh White jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.

Redakce

Online magazín pro všechny hráče, který vám denně nabízí novinky, zajímavosti recenze a videa nejen ze světa her.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Nvidia odhalila grafickou kartu RTX 2080 Ti v barvách Cyberpunku 2077

Společnost Nvidia odhalila grafickou kartu RTX 2080 Ti ve verzi Cyberpunk 2077...